gebe
  1. UzmaN

UzmaN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bayan polisler buraya

Konu, 'Mesleklerimiz ve Biz' kısmında UzmaN tarafından paylaşıldı.

bayan polis okulları bayan polis resimleri polisler fotoğrafları kıyafetleri tüm meslektaşlarımı buraya bekliyorum hadi bizde tanışalım samsun 19 mayıs polis okulu 2004 mezunyum zor bi meslek ama ben çok seviyorum işimi eşimide bu sayede tanıdım onunda etkisi var tabi :)

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

AbLacım Bhnim Adım ßiLqe BenDe Polis Olmaq isTiyorum siziNLe konusma imKAnımız var mı Bana yardımCı Olur musuNuzzz !!!

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Merhaba bende bi bayanım ve bu sene öss'ye gircem size bi kaç sorum olucak yardımcı olursanız çok sevinirim.

4. aleyna yılmaz

aleyna yılmaz Forum Okuru

ben de polis olmak istiyorum ama çok zor olduğunu söylüyorlar ve ailem karşı çıkıyor ne yapabilirim

bayan polisler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polis

Polis

Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi...
  2. En süper ve yeni Gözlüklü bayan avatarları burada

En süper ve yeni Gözlüklü bayan avatarları burada

Gözlüklü bayan avatarları havalı bayan avatarları gözlüklü bayan avatarları gözlüklü resimleri resmi Gözlük sevenler buraya diyorum:)Tam size göre avatarlarım var:D
  3. 2012 Bayan Bot Çizme Modelleri Burada Melekler

2012 Bayan Bot Çizme Modelleri Burada Melekler

bot çizme çeşitleri bayan bot modelleri bot modelleri 2012 İçi ya da koncu kürklü, bağcıklı, fermuarlı pek çok çeşitiyle kısa çizmeler , botlar uzun çizmelere nazaran çok daha kullanışlı melekler :) Giyip çıkarması zorluk yaratmayan botlar, hem ayaklarımızı ısıtıyor hem de şıklığımıza şıklık katıyorlar. Modeline göre her tür kıyafetle kombinleyebileceğimiz kısa çizmeler ve botlar, hem spor...
  4. 2012 Bayan Yaz Modası burada!

2012 Bayan Yaz Modası burada!

2012 Bayan Yaz Modası Bayan Yaz Modası Her ne kadar kış mevsiminin en soğuk günlerini yaşıyor olsakta, bunların son soğuklar olduğunu hatırlatıyor ve sizlere şimdiden yaz mevsimini yaşatmak istiyoruz Melek'ler :) İşte size 2012 yaz modasından çok şık kıyafetler :)
  5. Android Cep Telefonları İçin Polis Telsizi Uygulaması Burada

Android Cep Telefonları İçin Polis Telsizi Uygulaması Burada

polis telsiz uygulaması android Android Telsiz Uygulaması Sevgili melekler ve sayın misafirlerimiz, eğer android cep telefonu kullanıyorsanız, şimdi paylaşacağımız Android Telsiz Uygulaması tam size göre. Telefonunuzda polis telsizine benzeyen sesler dinleyerek eğlenmek istiyorsanız işte polis telsiz uygulaması android telefonlar için buyrun.. Android için Polis Telsizi google...

Sayfayı Paylaş