gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bayan smokin modelleri isteyen gelsin kızlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bayan Smokin Modelleri - Bayanlar için tasarlanmış en güzel bayan smokin örnekleri Bayanlara smokinin çok fazla yakıştığını düşünmüyorum aslında Moda bölümümüzden sizlere efil efil elbiseleri verdikten sonra ne bileyim ceketin ve smokinin kusursuz şekilde erkeklere yakıştığını düşünüyorum.
    Tabiki bu Smokin modelini almak ve kullanmak sizin için zorunluluk ise Ankara'da bulunan ve bu linkten ulaşabileceğiniz, aşağıda da görselleri bu kişinin sitesinden aldığımız, harika güzel smokin modelleri var yok değil.

Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Smokin modellerine tamda ihtiyacınız var ise yukarıdaki adres ile irtibata geçerek bu modellerden kendinize edinebilir ve satın da alabilirsiniz. İletişim linkinde ilgili kişinin bilgilerini de sizlere hemen aşağıdaki şekilden vermek istiyorum. Dileyen arkadaşlarımız bu bilgiler ile smokinleri rahatlıkla edinebilir. Ayrıntılı bilgiler şu şekilde devam ediyor.
    Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Adres :
    Harbiye Cumhuriyet Cad. No: 163/A Nişantaşı / İstanbul
    Telefon :
    0 212 225 97 83 - 0212 343 90 98
    E-Posta :
    [email protected]

Tatil günleri, bayramlar ve akşam 20:00 den sonra ulaşmak için telefonumuz:
    0536 339 01 81 (Levon KORDONCİYAN)

Aşağıda galerisi oluşturulan görseller kaynak

Resimlerin galerisi için lütfen aşağıdaki küçük görsellere tıklayın ve galerimizde rahatlıkla gezin.
    Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri Harika bayan smokin modelleri ve kombinleri

Bayan smokin modelleri isteyen gelsin kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Smokin

Smokin

Erkek rüyasında temiz, yeni, şık bir smokin giyerse eskisinden daha iyi bir duruma gelir. Smokinli bir erkek gören genç kız için ise bu rüya iyi bir evlilik olarak yorumlanır.
  2. Bayan Avatarları geldi kızlar

Bayan Avatarları geldi kızlar

Bayan Avatarları kadın, resimleri, avatarları, siyah beyaz, gözleri kapalı hanım avatarları burada Ben çok beğendim meleklerim harika duruyorlar .. Siyah beyaz olması farklı bir hava katmış.
  3. Balkon Mobilya Modelleri geldi kızlar

Balkon Mobilya Modelleri geldi kızlar

Balkon Mobilya Modelleri Balkon Mobilya Modelleri istiyorum arkadaşlar balkonumu dekore edeceğim lütfen örnek sunun bana
  4. 2015 en yeni smokin modelleri

2015 en yeni smokin modelleri

2015 smokin modelleri,2015 en şık smokin modelleri,en yeni smokin modelleri,2015 smokin trendleri Bu sene, davetlerde daha renkli smokinlerle karşılaşacağız. Damatlar, davetliler ve mezunlar, siyah dışında lacivert, krem, bordo ve mavi smokinler, renkli papyonlar, renkli yelekler ve çift renkli ayakkabılar ile kendi tarzlarını rahatlıkla ifade edebilirken, Fit smokinler şıklığını korumaya...

Sayfayı Paylaş