gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bayana yer verir mişiniz?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

bayana yer verir misin? - bayandan bayana değişir.
    -bayana yer verir misin?
    - a aaa ayol çıldırdın mı sen şeker bak bana bayan diil miyim ben sanki neyim eksik ehohoh
    -errr…pardon

-bayana yer verir misin?
    -yazılarımda, şiirlerimde asla yer vermem; genelde hayvan temasını kullanırım fakat yatağımda daima yer vardır.

bayana yer verir misin?
    -sen yoksan evet

-bayana yer verir misin?
    -g.tün büyük mü demek istiyosun bana.
    -pardon abi yaninin bos oldugunu farketmedim..
    -ha şöyle..

- bayana yer verir misin?
    - bayanın ağzı yokmu?

- bayana yer verir misin?
    -verirse veririm.

-bayana yer verir misin ?
    -hayır
    -bi biskrem versem ?

- bayana yer verir misiniz?
    - sana versem ayol…
    - hımm
    -ay manyak!

_bayana yer verirmisiniz?
    -genel bir soru mu yoksa şuandan mı bahsediyorsun
    -ona göre cevap vereceğimde

-emraaah koşşşşş anana yer veriyorlar
    -bi onu vermedikleri kalmıştı zaten :hhh: :hhh: :hhh: :hhh:

bayana yer verir mişiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar çirkin sever'  miş

Kadınlar çirkin sever' miş

Bazen güzel kadınların yanında çirkin erkeklere rastlarız. “Aman bu kadının ne işi var bu adamla” diyebiliriz. Hatta bunun üzerine şarkılar bile vardır.”Bir güzeli bir çirkine verseler, güzel ağlar çirkin güler bir zaman” Öyle midir gerçekten? Elbette hayır. Görücü usulü yada töre dışında kalan seçimler tamamen özgürdür. Yani kimse evlenmiş olmak için, yada evde kalmasın diye çirkin biri...
  2. Kadınlar çirkin sever' miş

Kadınlar çirkin sever' miş

Bazen güzel kadınların yanında çirkin erkeklere rastlarız. “Aman bu kadının ne işi var bu adamla” diyebiliriz. Hatta bunun üzerine şarkılar bile vardır.”Bir güzeli bir çirkine verseler, güzel ağlar çirkin güler bir zaman” Öyle midir gerçekten? Elbette hayır. Görücü usulü yada töre dışında kalan seçimler tamamen özgürdür. Yani kimse evlenmiş olmak için, yada evde kalmasın diye çirkin biri ile...
  3. ev siz miş

ev siz miş

Aşk-ı Memnu nun kötü kalpli kadını olarak tanıdığımız Firdevs hanım giyimine kuşamına bakılarak zengin görünsede kirada oturuyormuş bu zenginlikte böyle bi durum hayret doğrusu....... HALA KİRADA OTURUYOR! “AŞK - I MEMNU” DİZİSİNİN FİRDEVS’İ NEBAHAT ÇEHRE, HÂLÂ KİRADA OTURDUĞUNU SÖYLEDİ... Oynadığı bütün film ve dizilerde giydiği kıyafetleri kendisinin satın aldığını anlatan Çehre, konuk...
  4. İmparator film çekecek miş

İmparator film çekecek miş

Mahsun Kırmızıgül'den esinlendi galiba diye düşünüyorum yada son zamanlarda Yıldız Tilbe ile yaşadığı gerginlik sonrasında böyle proje ile adından kendisinden bahsettirecek......... HAYATI DİZİ FİLM OLUYOR! ÜNLÜ SANATÇI İBRAHİM TATLISES, UZUN BİR ARADAN SONRA YENİDEN BİR DİZİ FİLM PROJESİ ÇEKMEYE HAZIRLANIYOR... İbrahim Tatlıses, bu kez diğer projelerden farklı olarak kendi hayat hikayesini...

Sayfayı Paylaş