gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bayanlar Futbol Oynarsa

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bayanlar Futbol Oynarsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Futbol Dİyologlari

Futbol Dİyologlari

Ömer Çavuşoğlu: Elini vicdanına koy!.. İhsan Kalkavan: Tamam koydum... Muhabir: How was Sergen's freekick goal? Van Hooijdonk: It was fantastic... Lig Tv muhabiri: Evet sayın seyirciler çok fantastikti diyor... (Şansa Dansa'da Seray Sever, Fatih'e ipucu verir) Seray Sever: Möööö!.. Fatih Ürek: Geyik? Seray Sever: Ya mööööö!.. Fatih Ürek: Tamam buldum... Ceylan? Gülben Ergen: 6 kilo verdim,...
  2. Kizlar futbol oynarsa bunlar olurmus

Kizlar futbol oynarsa bunlar olurmus

Ben yazmadim, bizi neye cevirmisiler yaw:D ben cok oynarim valla tas cikaririm erkeklere:D Top kale çizgisine paralel bir şekilde, yuvarlanarak sağdan geliyor. Ceza alanında 1 kız var. Kaleye yarım metre var. Vursa gol olacak. Herkes bağırıyor: "Vur,vur,vuuuurrr!!" diye. Kızın cevabı: "E top durmuyor ki vurayım!" Bi ara bi takım topu ceza alanına kadar getirmeyi...
  3. futbol

futbol

GALATASARAY'lı herkes burayaa :cimbom:
  4. Futbolu kim buldu, Futbolun icadı

Futbolu kim buldu, Futbolun icadı

futbolun icadı futbolu kim buldu futbolu kim bulmuştur Futbolu kim buldu, Futbolun icadı, Futbol ne zaman icat edildi, Futbol nasıl bulundu, Futbol nezaman bulundu, Futbolu ilk kim buldu gibi sorularınızın, yanıtları bu yazıda yer almaktadır. Eskilerin "ayak topu" dediği, günümüzün "futbolu" keşfedildiği günden bu güne popileritesini korumaktadır Melek'lerim :) Futbol...
  5. Futbolun Kuralları

Futbolun Kuralları

Futbolun Kuralları nelerdir bakalım bayanlar Futbolun Kurallarını ne kadar doğru biliyor :)

Sayfayı Paylaş