gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bayanlar hangi hayvanları sever :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

hayvana veren kadın hayvana veren kadınlar Yapılan Araştırmalara Göre Bayanların En Sevdiği 4 Hayvan Bunlarmış 1-Gardolapta TİLKİ'den yapılmış kürk 2-Kapıda JAGUAR araba 3-YILAN derisinden yapılmış bir çift ayakkabı 4-Bunları alacak bir EŞEK

Gulbeyaze bunu beğendi.
  2. Gulbeyaze

Gulbeyaze Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    vallahi ben bu grup bayanlardan olmadım hiç:))

Bayanlar hangi hayvanları sever :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Tür Filmleri Seversiniz?

Hangi Tür Filmleri Seversiniz?

Film konusunda tercih yaparken nelere dikkat edersiniz? Sizi hangi özellikler cezbeder ve seçiminizde rol oynar? En çok hangi tür filmleri tercih edersiniz? (Tarihi, Belgesel, Bilim-Kurgu, Romantik, Macera, Biyografi, Korku, Gerilim...)
  2. Atatürk hangi türküleri severdi?

Atatürk hangi türküleri severdi?

atatürk hangi şarkıları severdi atatürk hangi müzikleri severdi yemekleri türküleri müzikleri sever 1. MANİ OLUYOR HALİMİ TAKRİRE HİCABIM (Hicazkâr) Güfte: Nigâr Osman Hanım Beste: Tatyos Efendi Seslendiren Solist Esma Başbuğ 2. HAB-GAH-I YARE GİRDİM ARZ İÇİN AHVALİMİ (Rast) Güfte: Mustafa Reşit Bev Beste: Giriftzen Asım Bev Seslendiren Solist: Kemal Caner 3. CANA RAKİBİ HANDAN EDERSİN...
  3. Hangi rengi seversiniz

Hangi rengi seversiniz

Vala ben en çok morum severim nedenide insanları hep şok eder şaşırtır haaa birde kızdırır morartırım hhehhe:dil:eeeeee siz hangi renkleri neden seversinizz meleklerim :dil::hasta:
  4. Hangi Hayvanlar Kurban Edilir ?

Hangi Hayvanlar Kurban Edilir ?

hangi hayvan kurban edlir kurbanlık hayvanlar nelerdir kurban bayramı resimleri mesajları hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Kurban bayramı yaklaşmışken bilenler var ama bilmeyenler mutlaka vardır Hangi Hayvan kurban olur diye. daha önceki yazımızda Kurbanın kimlere Borç olduğunu sizlere sunmuştuk melekler. Şimdi ise hangi Hayvan Kurban Olur adlı yazımızı sizlerle paylaşıyoruz....
  5. çölde hangi hayvanlar yaşar?

çölde hangi hayvanlar yaşar?

Çölde su olmadığından hayat da yok diye tahmin ediyorum ama acaba buna rağmen çölde yaşayan hayvanlar varmıdır diye düşünmeye başladım.Yardımcı olabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş