Bayanlar için kovboy bot modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bayanlar için kovboy bot modelleri
kovboy bot modelleri, bayan bot modelleri, bayanlar için kovboy bot
Vahşi batıdan ilham alınarak moda dünyasına giren kovboy bot modelleri erkek ve bayanlar tarafından sevilerek kullanılmaya devam ediliyor.
Bayanlar için tasarlanan kovboy bot ve çizme modası kısaca "Cowgirl"olarak biliniyor. Vahşi batının kovboy modasından ilham alınarak tasarlanan deri ve püsküllü kıyafetler, şapkalar ve çizmeler moda dünyasının trendleri arasın da yer alıyor.

Sonbahar ve kış aylarından itibaren giyilen bot modellerini artık bayanlar yaz ayların da bile farklı kombinler ile kullanarak gündüz ve gece gezmelerin de ve katıldıkları davetler de tercih ediyorlar.

Deri, süet ve nubuk şeklin de tasarlanan kovboy bot modellerini nasıl kombin ederim diye düşünüyorsanız öncelikle ne ile giydiğinizi ön plan da tutmanız da fayda olacaktır. Eğer elbise ve eteklerle kombin edecekseniz o zaman kısa kovboy bot modellerini tercih etmelisiniz.

Kovboy bot modellerinin üzerine gelince farklı desenler, çizgiler modele değişik tarzlar katıyor. İlk göze çarpan detayların başın da ise özellikle uç kısmı sivri olması yer alıyor. Genellikle ucu sivri bir şekil de tasarlanan kovboy bot ve çizme modelleri, sivri sevmeyen ve giyemeyenler için daha rahat tasarımlardan da oluşuyor.
Sizler için yeni sezondan seçtiğimiz bayanlar için kovboy kısa bot modellerini paylaşıyoruz. Bu arada kısa bot modelleri ile kombin örnekleri için buraya tıklayabilirsiniz.

5KBC41BO009V18_1.JPG
2014-kovboy-bot-modasi.JPG
13443_buyuk_1_zoom.JPG
14482857_1591012101193623_5690496440707579904_n.JPG
Bayan-Kovboy-Botu-Dolce-_508_2.JPG
Bayan-Kovboy-Botu-Gar-_506_4.JPG
D3020_B63_14WN_02_01.JPG
kahverengi-kısa-kovboy-çizmesi.JPG
kahverengi-nubuk-püsküllü-kısa-bot-çizme.JPG
kovboy-bot_tobacco-kahverengi_2_buyuk.JPG
kovboy-botlar-2.JPG
kovboycizme-sc-1151-a-500x717.JPG

kovboy bot modelleri benimde favorim arasında ve severek kullanıyorum benim tercihim taba rengi bot modellerinden yana hem şık duruyor hemde birçok kıyafetle renk olarak uyum sağlıyor. Rahatlıkla hem pantolon altına hemde elbise ve eteklerle bu kovboy botları giyebiliyorum hemde çok rahatlar

Geri