Bayanlar İçin Yazılmış Güzel Bir Yazı...

almira

Yeni Üye
Üye
Bayanlar İçin Yazılmış Güzel Bir Yazı...
aşka dair yazılmış en güzel yazılar aşk üzerine yazılmış yazılar kadınlar için sözler resim altına yazılan güzel sözler fotoların altına yazılan
Bir kadin güçlü oldugu zaman (veya kadin gibi davranmadigi zaman)etrafindaki erkeklerin kendilerini yeterince erkek hissetmemelerine sebep olur.
Bunu ortaokul yillarimda matematikten 10aldigimda
siniftaki erkeklerin bana içten içe hayiflandiklarini farkettigimde iyice anladim sanirim.
Sonraki yillar kanit toplamakla geçti diyebilirim. Yani ben tarihten cografyadan 10 alsam kimse bozulmuyordu da,matematikten ve fizikten alinca niye bozuluyorlardi. Anladim ki soyut
zeka diye anlatilan seyerkeklere yakistirilan birseydi. Fazlasi ancak erkeklerde olurdu.
Ayni kapsam içine alinabilecek seyleri zamanla ögrendim. Örnegin, tamir yapabilmek, iyi araba kullanmak, makinalardan ve karmasik elektronik seylerden anlamak, özellikle sorunsuzca dar yerlere park edebilmek, espri yapabilmek,kaybolmadan-kimseye sormadan yol bulabilmek, iyi raki içebilmek, çok içtigi halde geç sarhos olmak -hatta olmamak, soguk havalarda üsümemek gibi.
Bunlari yapabilen bir kizin ne kadar çok erkek arkadasi oldugunu, ama ne kadar az sevgilisi oldugunu hiç düsündünüz mü?
Bütün bunlar tanri tarafindan, erkekler kadinlara yardim edebilsinler diye kadinlara az verilmis ya da verilmis olsa bile, akilli kadinlar tarafindan kullanilmayarak körelmesi basariyla saglanmis bir takim özellikler.Bakiniz kadinliga sonradan geçis yapanlara. En abartili kadinlik rolünü onlar oynar. Hangi kadin, Bülent Ersoy gibi elindeki yelpazeyi öyle ihtiyaci varmis gibi görünür o cüssesiyle. Birazcik gözlemle bulunabiliyor kadinligin temel taslari.
Bir erkege,kadin için ne kadar çok sey yapmasina
izin verirseniz aslinda onu o kadar mutlu etmis oluyorsunuz. "Ben olmasam bu kadincagiz nasil yasardi" diye düsünmek anlamsiz bir keyif
vermekte erkeklere. Hele çok genç kadinlarla birlikte olup onlara hayatin gerçeklerini ögreten, koruyup gözeten "lolitacilari" daha iyi anliyorum artik.
Olay sadece"daha taze et"durumu degil. daha az "kendi kendine yetme" ve daha az "farkindalik" azduyulan istek bu ? Sevgilim ben yapamiyorum,
sen benim için yaparmisin? demeyen bir kadini bir erkek ne yapsin?
Kendisine hiç ihtiyaci olmayan bir kadin, bir erkege nasil kendini "çok erkek!" hissettirebilir?
Erkeklerin ruhunda varolan, koruyup gözetme, yardimci olma, üstün olma gibi konularda, onlara bunu gösterecegi zemini hazirlamak lazim elbette.
Kavanoz kapaklarini açamayip, onlarin fiziksel gücünü abartabiliriz mesela. Açınca da hayran kalip..."Ben yarim saattir ugrasiyordum bak
ellerim kipkirmizi oldu, ama yine de açamadim?demekde ise yarar sanirim.
Yarismalardaki sorulari ondan önce bilmekde epey
büyük ahmaklik olur. Birakalim onlar bilsin, basarinin tadini çikarmak yerine gurur duymanin tadini çikaralim. Arabayi yanastiramayip;"Birtanem sen park edermisin? "demeliyiz ve arabaya söyle bir bakip, Ben ölsem böyle park edemezdim! diye de eklenebilir.
Bir erkekten size birsey ögretmesini istediniz mi hiç. Nasilda hoslarina gider. Küçük saskin ögrencisi olmanizi aslinda nasilda istiyorlar.Ceketini verebilmesi için üsümek de iyi olur bence. Kimbilir kaç ergen bunun hayalini kurmustur. Ayrica belirtmeye gerek yok, kucagina alip bizi havalarda kus gibi uçurabilmesi için hafif olmak lazim. Arada bir harçlik istemek nasil olur dersiniz. Söyle en sevimli sestonuyla (Kendi maasimiz olsa ve ihtiyacimiz olmasa bile)? Param bitti seker, bana birazcik verirmisin? Diyerek içindeki babalik costurulabilir. Gururla parayi verdiginde de ödül:sirin sirin bakmak ve sarilip öpmek tabii. Bu ve buna benzer hareketlerle operasyona devam edilebilir.
Bir kac seans sonunda "halis muhlis kadin" olunacagina inaniyorum.
Dogrular bunlar mi bilmiyorum ama, bunlari yapan ve salak sandigim bir çok kadin ve partneri daha mutlu. Ayrica bunlari nereden ögreniyorlar onu da bilmiyorum. Anneleri mi ögütlüyor, yillarin tecrübesiyle dogustan mi bilerek geliyorlar, yaparken
bile bile mi yapiyorlar, icgüdüsel mi? diye daha
bir sürü soru var aklimda. Ayrica ben niye bu kadar geç farkettim diye de hayiflanip duruyorum. Uzun lafin kisasi. Bir kadin, kadin gibi düsünmüyorsa kadin
olmanin tadini cikaramiyorsa,karsisindaki erkekde erkek olmanin tadina varamiyor. "yok efendim ben kendine yeten güclü kadinlari seviyorum"diyenleriniz çikacaktir. Bununda altinda yatan, "bu kadar
güclü kadin benle beraber olduguna göre eksik -zayif oldugu konuda
yaninda olmam icin digerlerinin arasindan beni secti
"böbürlenmesidir ve yukarida anlatilanara karsi tez degildir.
Zaten erkek komplekslerinin ne oldugu bilinirse, kadinlar kendilerini
"daha kadin" yapacak faaliyet planini cikaracaklardir.
Baslangic duzeyindeki arkadaslara tavsiyemiz en klise erkek komplekslerini gorebilecekleri James Bond filmleridir. Herbiri bu acidan seyretmeye degerdir. Sizce kadinlik sonradan ogrenilebilir mi? Cok zor görünmüyor degil mi?

Geri