gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bayanlar kamyon şöförü olursa kamyon arkası yazıları nasıl olurmus bak sennnn

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

bayan kamyon arkası yazıları bayanlar kamyon şöförü olursa kamyon arkası yazıları
    --------------------------------------------------------------------------------

yolların ustasıyım,röflenin hastasıyım

-gaz fren şanzuman, manikürsüz halim duman

-sen batan güneş, ben yollarda kremşanti

-miras değil sevgilim hediye etti güzelim

-bir sana hastayım, diyete girdim yastayım

-kulağıma takarım küpe, geçemez beni hiç bir züppe

-torpidonda aseton yoksa güzelim, mühim değil ben mazotlada silerim

-nazar etme ne olur evlen seninde olur

-Rujum biter yollar bitmez..

-makyaj çantam yanımda, içindekileri dizerim..sakın beni geçmeyin hepinizi çizerim

-bir makyaj yapmaya doyamadım, birde sana

-saçlarımı savururum, güneş gibi kavururum..beni sollarsan eğer, arabana vururum..

--- Seni seviyorum Kamyonum benim, Değişmem seni Tek taş Pırlantaya !

--- Sollama beni, Seni Kaynandan beter döverim..

--- Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde görüyorsun ya Polis abi bekletme yarın saat 2 de kavşakta buluşuruz...

--- Rujum biter yolumm bitmez.. çocukta yaparım kamyon şöförlüğü de...
    alıntı

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bayanlar kamyon şöförü olursa kamyon arkası yazıları nasıl olurmus bak sennnn
    :hhh:çok güzeldi canım saol emeğine sağlık

bayanlar kamyon şöförü olursa kamyon arkası yazıları nasıl olurmus bak sennnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

kamyon duvar yazıları duvar arkası yazılar duyulmamış yazıları kamyoncu lafları HOROZ Lojistik 65'inci yılında Kamyon Arkası Yazı Yarışması düzenlemiş. "Daha önce duyulmamış ve görülmemiş kamyon arkası yazıları" gerekçeli yarışmaya 5 bin 750 kişi katılmış. Kazananlara ödülleri Horoz Lojistik 65. Yıl Kutlama Gecesi'nde verilecek. Yarışmanın sloganı şu: Yollarda Kamyonlar, Dillerde...
  2. Kızlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur ?

Kızlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur ?

---gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman ---sen batan güneş ben yollarda kremşanti ---miras değil sevgilim hediye etti güzelim ---bir sana hastayım diyete girdim yastayım ---kulağıma takarım küpe geçemez beni hiç bir züppe --- Torpidonda aseton yoksa güzelim Mühim değil ben mazotlada silerim --- Nazar etme ne olur evlen seninde olur --- Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde...
  3. Talking  Kızlar Kamyon Şöförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları

Talking Kızlar Kamyon Şöförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları

—gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman —sen batan güneş ben yollarda kremşanti —miras değil sevgilim hediye etti güzelim —bir sana hastayım diyete girdim yastayım —kulağıma takarım küpe geçemez beni hiç bir züppe —torpidonda aseton yoksa güselim mühim değil ben mazotlada silerim —nazar etme ne olur evlen seninde olur —Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde görüyorsun ya...
  4. Kadınlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur

Kadınlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur

Kadınlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur > -yolların ustasıyım,röflenin hastasıyım > > -gaz fren şanzuman, manikürsüz halim duman > > -sen batan güneş, ben yollarda kremşanti > > -miras değil sevgilim hediye etti güzelim > > -bir sana hastayım, diyete girdim yastayım > > -kulağıma takarım küpe, geçemez beni hiç bir züppe >...
  5. Kamyon Arkası Yazıları

Kamyon Arkası Yazıları

kaderimse çekerim kamyon arkası . -Yollar doç'un bastır koçum. -Alırsın ford, olursun lord! -Kızı kolda fordu yolda severim. -Dağlar kurdun , yollar fordun. -Demirde pas yolda as..darılma ford sende bas. -Bu kamyondan ürk,içindeki türk. -Dünyada man ahirette iman. -Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim. -Arabanın dizeli sevdim seni köylü güzeli....

Sayfayı Paylaş