gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

bayanlar light erkek sevmiyor!

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Almanya’da yapılan bir ankete göre, genç kadınlar “light” erkekleri sevmiyor. Marie Claire dergisinin TNS Emnid Araştırma Enstitüsü’ne yaptırdığı ankete 1000 kadın katıldı. 14 ila 29 yaşlarındaki kadınların yüzde 70’i, erkeklerin, ailelerini geçindirecek durumda olması gerektiğini savunurken, sadece yüzde 28’i yemek yapabilen bir erkeği, otomobil lastiği değiştirebilen ve çim biçebilen bir erkeğe tercih ettiğini belirtti.
    Anket sonuçlarına göre, katılımcıların yüzde 53’ü erkeklerin başarılı olması gerektiği görüşünde.
    30 yaşın altındaki kadınların yüzde 21’i, erkeklerin çok hassas oldukları zaman iyi eş olmadıklarını, daha çok arkadaş olarak görüldüğünü söyledi.

bayanlar light erkek sevmiyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayanlar buraya erkeklerde

bayanlar buraya erkeklerde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. erkeklerden bütün bayanlara

erkeklerden bütün bayanlara

ERKEKLERDEN BÜTÜN BAYANLARA ♂ 8 hafta süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, bir doktora gidin. ♂ Alışveriş yapmak zevkli değildir ve asla da olmayacak. ♂ "Beni seviyor musun?" diye sormayın. Emin olun ki sevmesek yanınızda bir saniye bile durmayız. ♂ Bir probleminiz olduğunda bizden sorunu çözmek için yardım isteyin. Bizden sizinle aynı üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o...
  3. erkekler bayanlar arasındaki farkkkkkkk.....

erkekler bayanlar arasındaki farkkkkkkk.....

:fish::fish: bizi kontrol etmek zor:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  4. Light Erkek izin başvuru formu

Light Erkek izin başvuru formu

Light Erkek izin başvuru formu İzin Başvurusunda bulunan / koca / sevgili / erkek arkadaş adı: ????.. ???? Aşağıda belirtilen periyodda hayatımın en yüksek mertebesinde ilelebet yer alacak olan insandan izin rica ediyorum: Tarih: Ayriliş Zamanı: Dönüş Zamanı: İzin isteğimin uygun görülmesi halinde burada resmen yemin billah ediyorum ki; sadece aşağıda belirtilen mekanlarda, belirtilen...
  5. Eşiniz Taş Fırın mı, Light Erkek mi?

Eşiniz Taş Fırın mı, Light Erkek mi?

light erkek, taş fırın erkek, eşiniz nasıl biri Bu kez sorumuz son derece basit ve kısa: "Eşiniz taş fırın erkeği mi, light erkek mi?" Dilimize Çocuklar Duymasın dizisinden yadigar kalan "taş fırın erkeki light erkek" benzetmelerinden hangisi eşinize uyuyor? Eşiniz evde dediğim dedik çaldığım düdük mü takılır, yoksa süt dökmüş kedi gibi sizin peşinizde mi dolaşır? Hadi...

Sayfayı Paylaş