gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bayanlar sakın boyum kısa diye üzülmeyin!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

boyunuz kısa diye üzülmeyin Britney Spears (1.58) Belki inanmayacaksın ama onun boyu sadece 1.58! Miami sıcağında bile giydiği topuklu kovboy çizmeleriyle durumu çok güzel idare ediyor. Şimdi liposuction da yaptırdı oh mis!

Missy Elliott (1.55)
    Rap müzik camiasının nadir kadınlarından Missy Elliott’da boy fukaralarından. 1.55 boylu yıldız, giydiği parlak renklerle durumu hiç de umursamadığını cümle aleme ispatlıyor!

Salma Hayek (1.57)
    “Once Upon a Time in Mexico” filminde 1.75′lik Antonio Banderas’ın yanında ne kadar da minik duruyor değil mi? Hele “Frida” filminde tüm karakterlerden daha kısa boyluydu. Ama başrolü ondan başkası kapamadı. Dünyanın en seksi güzellerinden biri olduğunu söylemeye de hiç gerek yok.

Kylie Minogue (1.55)
    Boyunun kısalığını kıyafetlerle kamufle etmekte onun kadar ustası yok. Dar jean pantolon ve üstlerle sanki 1.80 gibi duruyor. Tabii bir de alışveriş yaparken bile ayağından çıkarmadığı topuklu ayakkabıları.

Madonna (1.55)
    Küçük dev kadın Madonna’nın da boyu bir hayli kısa. Eskiden bu daha çok belli oluyordu ama son zamanlarda merak saldığı pilates sayesinde boyu sanki 10 cm uzayıverdi.

Avril Lavigne (1.58)
    Avril’in boyu diğer hepsinden uzun sayılır. Neredeyse 1.60′a varan boyuyla rakiplerini geçen Avril Lavigne, ince ve kıvrak fiziğiyle gayet uzun görünüyor.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Bayanlar sakın boyum kısa diye üzülmeyin!
    aaaa nekadarda ufakmış boyları yaaw valla ekrandadan da uzun boylu görünüyolar teşkkürler cicim

3. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hahah =) avril lavignenin boyunu geçiyorum BUNA İNANAMIYORUM... :O

4. capan

capan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    artık boyum kısa diye kompleks yapmayacağım topuklu ayakkabıyla idare ediyoruz işte

5. yaqmurcuk

yaqmurcuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyiymiş ama avrilinkine şaşırdım :O

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Madonna çok kısaymış yaa

7. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bende 1,55 boyundayım kısa boyluyum diye hep üzülürdüm ama kompleks haline gelmedi çok şükür meğer ne kadar kısaymış boyları

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    ne yapalim,bu haberlerde bizi mutlu ediyor,benimde 160.

Bayanlar sakın boyum kısa diye üzülmeyin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tırnaklarım uzamıyor, kırılıyor diye üzülmeyin artık takma tırnaklarda gerçekçi

tırnaklarım uzamıyor, kırılıyor diye üzülmeyin artık takma tırnaklarda gerçekçi

uzamayan tırnaklar tırnak neden uzamaz tırnaklarım uzamıyor tırnaklar neden uzamaz tırnağım uzamıyor Takma tırnak, kolay kırılan, uzamayan tırnaklar, yaşlılık çizgileri, tırnak boşalması, tırnak yeme alışkanlığı gibi sorunlara son vermek , şekli bozuk tırnaklara estetik görünüm kazandırmak için , her zaman bakımlı olmak isteyen ama vakit bulamayanlar için mükemmel bir çözüm sunuyor. İşte...
  2. Eviniz Küçük Diye Üzülmeyin Bu Önerilerle Kullanım Alanını Genişletebilirsiniz

Eviniz Küçük Diye Üzülmeyin Bu Önerilerle Kullanım Alanını Genişletebilirsiniz

Küçük bir eviniz mi var? Umutsuzluğa kapılmayın. En küçük mekanlarda maksimum kullanım alanı yaratmak için bu tavsiyelere uyun ve iyi bir tasarımın tadını çıkarın DAR ALANLARDA YAPILMASI GEREKENLER İyi bir tasarımın tadını çıkarmak için saray gibi evlerde yaşamak gerekmiyor. Aslında küçük alanları büyütmek konusunda aşağıda bolca fikir var; odayı geniş gösteren boyama şekillerinden,...
  3. eviniz küçük diye üzülmeyin

eviniz küçük diye üzülmeyin

Eviniz oldukça küçük olabilir fakat unutmayın ki küçük odalarda da çok fazla şey yapma imkanına sahipsiniz. Nasıl mı? Tabii ki uygulayacağınız birkaç taktikle... Renk İlk önce küçük olan odanız için seçeceğiniz renk önemlidir. Renk hem odanın görünüşünü değiştirir hem de siz de farklı duygular uyandırır. Mavi ve yeşil tonları odayı olduğundan çok daha geniş gösterir. Kırmızı ve sarı tonları...
  4. Boyum kısa mı ?

Boyum kısa mı ?

Ben 14 yaşındayım boyum 148 cm.Yaşıma göre normal boy seviyesinin 1 cm üstünde.Bu bana göre çok kısa.Sizcede boyum çok kısamı yoksa normalmi?

Sayfayı Paylaş