gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Bayanlara Bel Çantaları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Çoğunlukla erkeklerin tercih ettiği bel çantaları biz bayanlar için 2011 farkı ile geliyor hanımlar.Belki çoğumuzun hoşuna gitmeyebilir ama sevenler için ilginç ve bir o kadarda modern olan çanta tasarımları yer alıyor.Kolunda ve elinde çanta taşımayı sevmeyen ,bundan rahatsız olan bayanlarımızın içinde çok ideal. [​IMG]

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hoş modeller emeğine sağlık

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    yazın güzel oluyo hele tatilde rahat bide bende kullanıyorum tşkler

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    emeğine sağlık

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ben pek sevmiyorum bel çantalarını yaa çok demedo geliyo bana.. elbette severek kullananlar vardır şevklerini kırmak istemem hahaha

emeğine sağlık prenses :)

Bayanlara Bel Çantaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayanlar için plaj çantaları

bayanlar için plaj çantaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bayanlara özel laptop çantaları

Bayanlara özel laptop çantaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yazlık çantalarınız hazır bayanlar

yazlık çantalarınız hazır bayanlar

2009 farklılıkların yazı bence..bu farklılıklar çantalarımızada yansıyayacak...daha renkli hatta rengarenk çantalar olacak tabi sade sevenler içinde çeşitler çok..Ayrıca kol çantalarının yanı sıra el çantaları daha çok yoğunlukta*MeÇHuL*

Sayfayı Paylaş