gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bayanlara çok şık kazaklar!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bayanlara çok şık kazaklar!!!

paylaşım için teşşekürlerr:):):)

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bayanlara çok şık kazaklar!!!

ya yayıf olunca ne giysen yakışıyo ben giysem bunları böle güzel durmaz
    teşekkürler çok şıklar

bayanlara çok şık kazaklar!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kruvaze çok şık kazaklar!!!!

kruvaze çok şık kazaklar!!!!

kruvaze kazak modelleri kruvaze süveter modelleri şık kazaklar süveter kazak
  2. Bayanlar bu kazaklar çok şık!!!

Bayanlar bu kazaklar çok şık!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çok şık motifli kazak modeli

Çok şık motifli kazak modeli

motifli kazak modelleri motifli kazak örnekleri süveter modelleri Şık ve zarif motifli kazak modelinin yapılışını ve malzemelerini sizler için veriyorum hanımlar=) 4.5 numara şiş, tek kat ip 3x100 gr, Kartopu Yazgülü 83 ilmekle başlayın. 1. sırayı oluşturmak için: 8 ters, 2 düz, 9 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 10 ters, 2 düz, 1 ters, 2 düz, 10 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 9...
  4. Anlatımlı çok şık kazak modeli

Anlatımlı çok şık kazak modeli

anlatımlı kazak modelleri Oldukça şık bayan kazak modelini şemasıyla birlikte nasıl yapıldığı bilgilerini sizlerle paylaşıyorum.İster kazak olarak isterseniz de bolero olarak kullanabileceğiniz bu modelin nasıl yapıldığı bilgilerini veriyorum BEDEN: S(M,L) 200gr(300gr,300 gr.) ip,misinalı şiş no:5,5 20 ilmek.20 sıra=10*10 cm. Bluz misinalı şişle bütün olarak örülüyor .Şişe 156(176,196) ilmek...

Sayfayı Paylaş