gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Bayanlara ehliyet verirsen :D

Konu, 'Çöplük' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bayanlara ehliyet verirsen :D

ya bunlar buyuk yetenek ıster:huhe::huhe:

paylasım için saol

Bayanlara ehliyet verirsen :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayanlar teknik direktör olsaa nee olurr :D

bayanlar teknik direktör olsaa nee olurr :D

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim;...
  2. erkekler bayanlardan ne bekler işte yanıtı :D

erkekler bayanlardan ne bekler işte yanıtı :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bayanlara inanılmaz kolaylık :D

bayanlara inanılmaz kolaylık :D

Bayanlarda sütyen devrini kapatan harika bant bare up göğsü toparlayıcı ve dik tutucu özelliğe sahiptir.Özel yapısı sayesinde su geçirmeyen bant extra güçlü yapışkan özelliği sayesinde ne kadar hareket ederseniz edin asla düşmüyor.Deri dokusuna yakın özel kadifemsi yapısı sayesinde teni tahriş etmesi olanaksızdır.Bantın nefes alan dokusu yumuşak cilde asla zarar vermez. Ayrıca hipoalerjenik ve...

Sayfayı Paylaş