gebe
  1. *GüLŞeN*

*GüLŞeN* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bayanlara Ev Giyimi

Konu, 'Çöplük' kısmında *GüLŞeN* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bayanlara Ev Giyimi

emeğine sağlık canım

3. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bayanlara Ev Giyimi

emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler canım

Bayanlara Ev Giyimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlar Burcunuza Göre Giyinin

Bayanlar Burcunuza Göre Giyinin

Koç Koç burcu kadınları genellikle havalı olur. Özellikle giysileriyle dikkati çekmek onlar için başlı başına bir zevktir. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Gösterişli ve şatafatlı giysiler tam onlar içindir. İpekli kumaşları tercih ederler. Alışverişe plansız çıkarlar ve ilk beğendiklerini alırlar. Boğa Boğa burcu kadınları boğazlarına düşkün oldukları için biraz kiloludurlar. Kolay kolay...
  2. evde rahat giyimi sevenlere :)

evde rahat giyimi sevenlere :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gece ya da gündüz genç giyimi yaşam tarzı olarak benimseyen tüm bayanlar

Gece ya da gündüz genç giyimi yaşam tarzı olarak benimseyen tüm bayanlar

Stil sahibi kadınlar için bebe artık Türkiye’de… Unitim Holding A.Ş. tarafından Türkiye’ye getirilen bebe, ilk mağazasını Akmerkez’de açtı. Alicia Keys, Britney Spears, Destiny's Child, Ciara, Eva Longoria, Paris Hilton, Shakira, Virginia Madsen, Gabrielle Union, Jennifer Lopez ve Mischa Barton gibi ünlülerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan bebe, stil sahibi, güçlü, sofistike,...
  4. Şık ve spor giyimden hoşlanan bayanlar için

Şık ve spor giyimden hoşlanan bayanlar için

şık spor giyim spor şık giyim ve ve kıyafetler Gayet şık ve rahat tasarımlar şıklığı ve spor giyimi bir arada seven bayanlar için çok güzel tasarımlar
  5. Evli bayanlar bu yastığı eve sokar mı acaba?

Evli bayanlar bu yastığı eve sokar mı acaba?

Kucak yastık modeli Dekoratif yastık tasarımları Ben mi çok kıskancım bilemedim. Ben evime bu yastığı sokmam. Eşimi ise asla bu yastığa oturtmam:) Başka bir kadının kucağındaymış gibi gelir paralarım ben o yastığı. Kıskanç bayanların çoğu benim gibi yapar sanırım. Kucak yer minderi modeli yuva yıkar Allah korusun:)

Sayfayı Paylaş