gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bayanlara Şık Süveterler modelleri 2013

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bayanlara Şık Süveterler modelleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlar için Şık Panço Modeli

Bayanlar için Şık Panço Modeli

şık panço modelleri hamile panço modelleri
  2. Çok şık bayan süveter modeli ve yapılışı

Çok şık bayan süveter modeli ve yapılışı

süveter modelleri ve yapılışları bayan süveter modelleri bayan ve yapılışları örgü Sizlere oldukça şık bayan süveter modelini ve yapılışını veriyorum.Hadi bakalım hamarat hanımlar iş başına havalar serinlemeden önce bu şık süveterimizi bitirip çevremize hava atalım:D 5 numaralı şiş kullanılarak örülmüştür. ARKA : Siyah iple 86 ilmekle örgüye başlanır ve 7 sıra haroşa örülür. Daha sonra 40 cm...
  3. 2013 Erkeklere Özel Süveter Modelleri

2013 Erkeklere Özel Süveter Modelleri

Bu yazı örgü erkek süveter modelleri bilgilerine yer vermektedir. Yaz aylarını geride bırakıp artık kışın o soğuk yüzü ile karşı karşıya geldiğimiz sonbahar aylarını yaşıyoruz. Artık örgü işlerini elimize almanın zamanı geldi değil mi hanımlar? Ben şahsen örgü işinden hiç anlamam ama yapanlarada hayranım doğrusu. Bugünlerde ne örsem diye düşünüyorsanız sizlere bir fikir vermek istiyorum....
  4. Şık Baharlık Bayan Süveter Modeli Yapılışı (resimli, açıklamalı)

Şık Baharlık Bayan Süveter Modeli Yapılışı (resimli, açıklamalı)

bayan süveter yapılışı örgü bayan süveter modeli Sevgili melekler, şu sıralar hava bir soğuk bir sıcak gidiyor. Tam hastalık havası, aman dikkatli olun. İnce giyseniz üşüyebileceğiniz, kalın giyseniz terleyebileceğiniz bu havalarda gömleğinizin üzerine giyip kendinizi koruyabileceğiniz şık bir süveter modeliyle karşınızdayız... Malzemeler 3 çile beyaz ya da krem rengi örgü ipi (100...

Sayfayı Paylaş