gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    yarıldım gülmekten hahaha hahaha

3. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    koptum koptum gülmekten çok saol yaaa:haha::haha::haha:

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmişş.:)

Bayanların bir dedigi iki olmasın sakın !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakın Umutsuz Olma

Sakın Umutsuz Olma

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Anne olmayı düşünüyorsanız sakın ertelemeyin

Anne olmayı düşünüyorsanız sakın ertelemeyin

serdar kayın dr serdar kayın Annelik her kadının tatmak isteği bir duygu, fakat günümüz kadınının iş hayatında her geçen gün daha aktif görevler alması ile bebek sahibi olma yaşı her geçen gün artıyor. Artık günümüz kadını hayat planlamasını yaparken önce kariyer sonra bebek sıralaması yapıyor. Ancak yaş ilerledikçe risklerin arttığı da bilinen bir gerçek. Doğan Sağlık Gurubu Kadın...
  3. Bayan Mükemmel Olmaya Ne Dersiniz?

Bayan Mükemmel Olmaya Ne Dersiniz?

Merhaba meleklerim Her zaman bakımlı,makyajı akmamış,sabah bir yere çıkmak için hazırlandığınız gibi akşamı etmek istermisiniz. Tabiki istersiniz. Çünkü biz bayanlar her ne olursa olsun,her zaman bakımlı görünmekten yanayızdır.Bu nedenden ötürü sizlere bayan mükemmel olmanız için bir kaç öneri sunucam. Sabahları daha hızlı olmak için... - Sabahları mümkün olduğunca hızlı olmanın en güzel...
  4. bayan olmanın 31 iyi tarafı...:)

bayan olmanın 31 iyi tarafı...:)

Her ne kadar kızsal sorunlarla boğuşmaktan bitap düştüğümüz durumlar olsa da, kız olmak gerçekten güzel bir şey. 1- Erkek kıyafetleri giydiğimizde kimse bize dönüp bakmaz. 2- "Damsız girilmez" yazısı bizim için hiçbir şey ifade etmiyor. 3- “Kas yapacağım” diye kasmamıza gerek yok. 4- Kas gücü gerektirecek işleri zevkle yapacak birilerini her zaman buluruz. 5- Dünya yerle bir...
  5. Bayan Olmanın 18 Avantajı

Bayan Olmanın 18 Avantajı

kadın olmanın 100 avantajı Kadın olmak çok özeldir.Bazen iyi ki kadınım diyorum ama bazen öyle bir an geliyor ki keşke erkek doğsaymışım diyorum:DEminim size de oluyordur.Peki kadın olmanın avantajlarını hiç bu yönleriyle okudunuz mu?Bence okumadınız:Dİşte 18 özel avantaj. Bayan Olmanın 18 Avantajı Kadınlar genelde cisiyetlerinin dünyadaki tüm dezavantajlarına rağmen ' Bir daha doğsam...

Sayfayı Paylaş