gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

bayanların vazgeçilmezi pırlantalar

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

bayanların vazgeçilmezi pırlantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu pırlantalar şahanee

Bu pırlantalar şahanee

Işıl ışıl pırlantalar kızlar hepside birbirinden güzeller:)
  2. Bayanların vazgeçilmezlerinden biri takılar işte burda

Bayanların vazgeçilmezlerinden biri takılar işte burda

Takılar hemde hepsi yeni renk renk küpeler bilezikler kolyeler ne ararsanız hepsi burda mevcut seçin beyenin alın:D
  3. Vazgeçilmezimsin...

Vazgeçilmezimsin...

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam... Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam... Ve bu beni her gün hep aynı şekilde...
  4. vazgeçilmezim...

vazgeçilmezim...

Nerden geldin Nasıl oldu bilmiyorum..? VaZGeÇiLMeZiM.. aslında hep vardın.. yıllar sonra gelip yarim oldun.. aklımdan bile geçiremedğim SeVDaMDıN.. MuCiZeM oLDuN.. Gelişinle yakaladım mutluluğumu.. Sayende anlam kazandı herşey.. karanlığımdaki aydınlığım oldun.. Güneş gibi doğdun yüreğime.. AşK'LaRıN.. En GüZeLiNi.. En DeRiNiNi.. En AnLaMSıNı.. Yaşattın bana SeVGiLiM.. her güzel şeyin bi...
  5. Pırlantadan Boks Eldiveni :)

Pırlantadan Boks Eldiveni :)

pırlnta boks eldivenleri modelleri eldiven çeşitleri hakkında bilgiler burda melekler sevgili melekelr pırlantalı bosk eldiveni hiç gördünüzmüü:D:D eşinizin size hediye etmesini beklemeyin ama malumm bokss eldiveniiihahaha

Sayfayı Paylaş