gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bayanların Yeni Gözdesi Püsküllü Çanta Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Biz bayanlar olarak aksesuara oldukça önem veririz. Özellikle aksesuar denince akla gelen isimlerden biri olan çantalar, günlük yaşantımızım ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Her bayan giydiği kıyafetlere ve gideceği yerin konseptine göre farklı çanta modellerini giyimleri ile kombin yaparak kullanır. Çanta modelleri spor, klasik ve abiye çantalar olmak üzere farklı renkler ve tasarımlar ile bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Senenin trend detaylarından biri olan püsküllü tasarımlar çanta modellerine de etki ederek değişik renk ve modelleri ile bayanların gönlünü kazanmayı başarıyor.
    Yine senenin trendi süet tasarımlı giyim modelelri ile kombin yaparak kullanabileceğiniz püsküllü çanta modellerini daha farklı giyimleriniz ile de kullanabilirsiniz.
    Sizler için en yeni çanta modellerinden seçtiğim püsküllü çanta modellerini bu yazım da paylaşıyorum.

canta modelleri (1).jpg canta modelleri (2).jpg canta modelleri (3).jpg canta modelleri (4).jpg canta modelleri (5).jpg canta modelleri (6).jpg canta modelleri (7).jpg canta modelleri (8).jpg canta modelleri (9).jpg canta modelleri (10).jpg canta modelleri (11).jpg canta modelleri (12).jpg canta modelleri (13).jpg canta modelleri (14).jpg canta modelleri (15).jpg canta modelleri (16).jpg canta modelleri (17).jpg canta modelleri (18).jpg canta modelleri (19).jpg canta modelleri (20).jpg canta modelleri (21).jpg canta modelleri (22).jpg

Bayanların Yeni Gözdesi Püsküllü Çanta Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Püsküllü Çanta Modelleri

Püsküllü Çanta Modelleri

püsküllü çanta modelleri püsküllü çanta çantalar Arkadaşlarım kıştan beri devam eden püskül akımı hala devam ediyor bundan dolayı bu yaz püsküllü çantalara çok rastlayacağız. Sizi için seçilen en güzel püsküllü çanta modelleri :tik:
  2. Yeni Sezon Bayan Çanta Modası 2012 Modelleri

Yeni Sezon Bayan Çanta Modası 2012 Modelleri

Yeni Sezon Çanta Modelleri 2012 bayan Çanta Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi çanta tutkunu olan tüm sevgili hanımlar, bu sayfamızda sizler için 2012 çanta modası trendlerini araştırdık ve beğeneceğinizden emin olduğumuz yeni sezon bayan çanta 2012 modası modellerini bu sayfamızda görücüye çıkartmak istedik. :) "Yeni bir çantanın altına birde yine sezon uygun olan bir...
  3. Püsküllü Saçaklı Çanta Modelleri

Püsküllü Saçaklı Çanta Modelleri

saçaklı çanta modelleri, bayan çanta modelleri, püsküllü çanta modelleri 2015 çanta modasın da yerini alan püsküllü ve saçaklı bayan çanta modellerini ünlüler de çok sevmiş olacakki çanta modeli olarak seçim yaparak kollarına takmışlar. Nasıl bir çanta alsam diye düşünüyorsanız ve modanın da gerisinde kalmak istemiyorsanız kesinlikle püsküllü ve saçaklı çanta modeli edinmeye bakmanızı tavsiye...
  4. Senenin Trendi Püsküllü Bayan Bot Modelleri

Senenin Trendi Püsküllü Bayan Bot Modelleri

Son zamanlar da alışverişe çıkma fırsatı bulduysanız eminim ki püsküllü kıyafetler, aksesuarlar ve ayakkabılar gözünüzden kaçmamıştır. Ben de bir bayan olarak alışverişe oldukça meraklıyım ve hatta az önce alışveriştem geldim:) Mağazalar da gözüme ilk çarpan detaylardan biri püsküllü giyim ve ayakkabılar oldu ve tabiki bunları kombine edeceğiniz püsküllü çanta modelleri... Sizler için bu yazım...
  5. Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri- Her sezon yeni bir şeyler çıkıyor giyimde kuşamda örgü dünyasında olsun. Tabii illa bunları uygulamak zorunda değiliz ama beğendiğimiz şeyleri bize yakışan şeyleri de kullanmamak olmaz sanırım. İşte bugün de sizler için benim de çok beğendiğim püsküllü örgü çanta modellerini sizlerle de paylaşmak istedim. Püsküller örgü çantalara bir ahenk katıyor arkadaşlarım....

Sayfayı Paylaş