gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

bayıldım bunlaraaaaa

Konu, 'Çöplük' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ekim.mike

ekim.mike Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bayıldım bunlaraaaaa

emeğinize sağlık sevginin meyvesi bebeklerimiz kanatsız meleklerimiz hepsi bir birinden muhteşem çok çok teşekkürler

bayıldım bunlaraaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kabak bayıldı

kabak bayıldı

Malzemeler: - 1 kg.kabak, - 2 adet domates, - 3 adet soğan, - 1/2 su bardağı zeytinyağı, - 8-10 diş sarmısak, - 2 tatlı kaşığı toz şeker, - Yeteri kadar tuz, - 1/2 demet dereotu. Yapılışı: Kabakların üzerini kazıdıktan sonra kabak oyacağı ile içlerini çıkartın. Kabakları uzunlamasına ikiye kesip yıkadıktan sonra bir tepsiye dizin. Soğanları halka halka doğrayın. Kızdırılmış yağda...
  2. İntihar için çıktı bayıldı

İntihar için çıktı bayıldı

İntihar için çıktı bayıldı KONYA'nın Selçuklu İlçesi'nde, iki eşi tarafından da terk edilen ve daha önce değişik nedenlerden dolayı 10 kez intihar girişimde bulunan Mehmet B. (34), 11. intihar girişimini kendisine gösterilmeyen kızları için gerçekleştirdi. Gece saatlerinde alkol aldıktan sonra, eline aldığı cam parçasıyla bir iş yerinin çatısına çıkan adam, kendisini ikna etmeye çalışan...
  3. Bu Tombul Meleklere bayıldım

Bu Tombul Meleklere bayıldım

Melek bibloları Dekoratif biblo örnekleri Melek diyince hepimizin gözünün önde beyzlar giymiş ince uzun bir kız figürü canlansa d bu tombul melek bibloları bu görüntüyü biraz değiştirecek. Alışılmışın dışında bir tarzda karşımıza çıkan bu bibloları çok beğendim meleklerim. Oturma odası dekorasyonu için gülümseten bir obje olurlar.
  4. Yumurta şeklinde koltuğa bayıldım

Yumurta şeklinde koltuğa bayıldım

Yumurta koltuk modeli tasarım koltuklar Farklı bir koltuk arıyorsnız bu yumurta şeklinde koltuklar işinizi görür meleklerim. Değişik bir koltuk modeli olduğundan misafirlerinizi gülümsemesine ve beğenisine yol açacaktır.
  5. Justin bieber sahnede bayıldı

Justin bieber sahnede bayıldı

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, konser esnasında fenalaştı. Kuliste tedavi altına alınan genç şarkıcı, konserin ardından hastaneye kaldırıldı.Ünlü şarkıcı Justin Bieber, Londra’daki konseri sırasında sahnede bayıldı. Sahne arkasına götürülen genç şarkıcı, 15 dakika boyunca oksijen maskesi taktı. Bieber, kısa süren tedavisinin ardından doktorların ısrarlarına rağmen tekrar sahneye çıkarak konserini...

Sayfayı Paylaş