gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Baykal Kent Biyografik Bilgileri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Baykal Kent Kimdir Baykal Kent hayatı

Bu yıl Şubat ayında hayata gözlerini yuman usta tiyatrocu Baykal Kent hayatı hakkında sizlere kısaca bilgiler vermek istiyoruz melekler...

Baykal Kent 1 Ocak 1943 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğuyla başlayan Baykal Kent 25 yıl boyunca Ferhan Şensoy'un Ortaoyuncular kadrosunda sahneye çıkmıştır. 1963 senesinden itibaren filmlerde figüran olarak rol alan Kent, 1987 yılından itibaren de televizyon dizilerinde rol almaya başladı.

Baykal Kent 6 Şubat 2012 tarihinde Bursa'da hayatını kaybetti.

Baykal Kent Biyografik Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baykal Kent Hayatını Kaybetti

Baykal Kent Hayatını Kaybetti

Baykal Kent Hayatını Kaybetti. Arkadaşlar ünlü tiyatrocu Baykal Kent Hayatını Kaybetti onun vefatıyla ilgili haber palyaştınız mı acaba
  2. Baykal Kent hakkında bilgi

Baykal Kent hakkında bilgi

Baykal Kent hakkında bilgi istiyorum sizden hayatını kaybetti onunla ilgili bilgilere lütfen sitenizde yer veriniz melekler
  3. Baykal Kent Kimdir

Baykal Kent Kimdir

Baykal Kent Kimdir biyografi bilgilerini lütfen buradan paylaşınız onun anısını yaşatmamız lazım:S
  4. Baykal Kent Biyografisi

Baykal Kent Biyografisi

Baykal Kent Hayatı Baykal Kent Biyografisi Sayısısz tüyatro oyunlarında ve yine bir çok sinema filminde rol alan usta oyuncu Baykal Kent'in biyografi bilgilerini sizlerle paylaşıyor ve bir kez daha buradan ona Rahmet diliyoruz. Baykal Kent 1943 de İstanbul’da doğdu. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğu ile başladı. 1963 yılından itibaren sinema filmlerinde figüran olarak çalışmaya başladı....
  5. Baykal Kent Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Baykal Kent Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Merhaba arkadaşlar ben sizden usta tiyotracu Baykal Kent hakkında bilgi rica ediyorum. Baykal Kent Kimdir bilen varsa lütfen bana Baykal Kent biyografi bilgilerini yazsın.

Sayfayı Paylaş