gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

baykal'ın duası:)))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

baykal'ın duası:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baykal'dan Melih Gökçek'e veryansın

Baykal'dan Melih Gökçek'e veryansın

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, ODTÜ'nün binalarına yönelik yıkım kararına CHP lideri Deniz Baykal'dan sert tepki geldi. Baykal, Bursa'nın Mudanya ilçesindeki Mütareke Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, memur, emekli, üretici, çiftçi ve esnafın, ekonomik sıkıntı içinde olduğunu ifade etti. AK Parti iktidarı öncesi 220 milyar dolar olan Türkiye'nin...
  2. Baykal'dan Maliye Bakanına Yorum

Baykal'dan Maliye Bakanına Yorum

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Maliye Bakanımızın, ’sorgulama anlayışını bir tarafa bıraktık, bavula paraları doldurup Türkiye’ye getirin’ yaklaşımı bir önlem olarak telaffuz edilmiştir. Bu bir önlem olmaktan çok, Türkiye ekonomisinin saygınlığına, güvenilirliğine, ciddiliğine vurulmuş bir darbedir" diye konuştu. Türkiye Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirler ve Yeminli Mali...
  3. Baykal'dan nevruz açılımı

Baykal'dan nevruz açılımı

CHP, Nevruz ve 1 Mayıs’ın resmi tatil vasfına sahip bayram olarak kutlanması için yasa teklifi verecek. CHP lideri Baykal, "Nevruz ve 1 Mayıs’ın kardeşçe kutlanmasının en güzel yolunun bu olduğunu düşünüyorum" dedi. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Nevruz’un ve 1 Mayıs’ın resmi tatil ilan edilmesi için gerekli tüm yasal girişimlerin başlatılması ve bu doğrultuda seçim tatiline giren...
  4. Deniz Baykal'ın Namazdaki Duası

Deniz Baykal'ın Namazdaki Duası

deniz baykalın ailesi deniz baykalın yaşı buyrun ben çok beğendim ve güldüm umarım sizde beğenirsiniz hanımlar:):) Deniz Baykal'ın Duasınıda ALLAH Kabul eylesin ne diyelim :D:D
  5. Derya Baykal'ın güzellik maskesi

Derya Baykal'ın güzellik maskesi

derya baykalın güzellik sırları derya baykal maske baykal maskeler cilt maskesi maskeleri Ünlü ve sevilen sanatçılardan Derya Baykal'ın güzellik sırlarını sizler için öğrendik=).Bakalım Derya Baykal güzelliği için neler yapıyormuş? Kadın her zaman kendini sevmeli ve kendine bakmalı diyen Derya Baykal'ın cilt canlandıran yüz maskesi: Malzemeler: Bir yumurtanın beyazı, yarım greyfurt suyu,...

Sayfayı Paylaş