gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Baykuşlu Örgü Modelleri (Çok Şirin)

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Baykuş temalar giyimden aksesuarlara kadar her yerde kullanılıyor. bir süre önce hayatımıza girerek birçok kişinin tercihi olan baykuş desenler örgü modellerine de yansıyarak farklı örgü teknikleri ile uygulanan modeller bayanların beğenisini kazanıyor. Baykuşlu bebek battaniye modelleri, baykuşlu bere modelleri, baykuşlu kırlent ve çanta modellerinin yanısıra daha birçok değişik örgü modellerin de baykuş temalarına rastlamamız mümkün. Uzun kış gecelerin de örgü işlerini eline alıp tv karşısın da keyif yapan marifetli hanımlar için beğeneceğini umduğum farklı baykuş desenli örgü modellerinden derlediğim örnekleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum.
    5mse3lpefuhfj189b0kv58.jpg 00114f06cdfe9f852d1367359f20983f.jpg bayku%C5%9F+%C3%A7anta+%284%29.jpg baykuslu-orguler.jpg baykuslu-patik.jpg baykus-orgu-aae69e.jpg baykussapka.jpg baykuş-desenli-bebek-önlük-modelleri.jpg baykuş-desenli-bebek-ve-çocuk-şapkası.jpg baykuşlu+bere+yapımı+(1).jpg Baykuşlu-bayan-örgü-eldiven-örnekleri.jpg baykuş-motifli-2015-örgü-salon-kırlent-örnekleri.jpg cicek-yaprak-ve-baykus-motifleriyle-suslu-bebek-battaniyesi.jpg hayvan-figurlu-bebek-battaniyeleri-10.jpg il_570xN.392563564_dm2v.jpg img_6174.jpg l858t.jpg Örgü-Baykuş-Motifli-Çocuk-Eldiven-Yapımı-Resimli-Anlatım-8.jpg tig-isi-baykus-cuzdan.jpg Tığ-işi-baykuşlu-battaniye-modelleri.jpg Tığ-işi-baykuşlu-battaniye-modelleri-2015.jpg timthumb.jpg

Baykuşlu Örgü Modelleri (Çok Şirin) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız çocuklarına çok şirin örgü elbise modelleri

kız çocuklarına çok şirin örgü elbise modelleri

örgü kız elbise modelleri kız çocuk örgü elbise modelleri çocukları için çocuklarına bebek
  2. Örgü Fular Modeli (çok şirin)

Örgü Fular Modeli (çok şirin)

örgü fular modelleri örgü fular örneği modelleri örneği fülar Kızlar şeker bi atkı modeli ben çok beğendim çokta basit hemen örün derim bende örücem:D
  3. Çok Şirin Örgü Bebek Patiği Modeli

Çok Şirin Örgü Bebek Patiği Modeli

örgü bebek patiği bebek patiği modeli el örgüsü bebek patiği Bu konumuzda sizlere şirin mi şirin bir çift bebek patiği örneği veriyoruz melekler :) Bu patikler öyle güzel örülmüş ki, bebeğinize giydirdiğinizde sanki ayağında ayakkabı varmış izlenimi veriyor. Şimdi geçelinm bu güzel patiklerin yapılışına :tik: Beden: 0-1 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: El...
  4. Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Örgü oyuncaklar örgü oyuncak modelleri örgü oyuncak örnekleri. Sevgili melekler işte çocuklarımız için çok şirin örgü oyuncak modelleri hem onların oynaması hem de el becerimizi arttırmak ve çocuklarımızın oynaması için çok güzel modeller sizi bilmem ama benim çocuk olup bunlarla oynayasım geldi
  5. Baykuşlu Örgü Patik Modelleri

Baykuşlu Örgü Patik Modelleri

Baykuş desenli motifler giyimden aksesuara kadar heryer de kendini iyice göstermeye başladı. Özellikle genç kızların çok beğendiği baykuş desenli tasarımlar örgü modellerine de yansıyarak kış aylarının oldukça kullanışlı örgü modellerinden olan patik örneklerine de uyarlandı. bayan ve kız çocuklar için farklı renk ve modellerden oluşuyor. Oldukça şirin ve renkli bir görüntüsü olan örgü baykuş...

Sayfayı Paylaş