gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bayrak Ne Demektir ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bayrak Nedir Bayrak neye denir

Milletlerin varoluşlarında önemli bir unsur olan bayrağın anlamı ve önemi için buyrun makalemize melekler ...

Bir milletin, belli bir topluluğun veya bir kuruluşun simgesi olarak kullanılan, renk ve biçimle özelleştirilmiş, genellikle dikdörtgen biçiminde kumaş, sancak:
    "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır / Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır."- M. C. Kuntay.

Bayrak Ne Demektir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. Bayrak Nedir ?

Bayrak Nedir ?

Bayrak Nedir ? Evet kızlar bayrak nedir bu konuda kim ne yazacak merak ediyorum :)
  3. bayrak

bayrak

genişliği 7 cm olan türk bayrağı ile ilgili 7 soru (cevaplarıyla birlikte) yaza bilirz misiniz
  4. Türk Bayrağının Doğuş Hikayesi nedir?

Türk Bayrağının Doğuş Hikayesi nedir?

Türk Bayrağının Doğuş Hikayesi nedir bu hikayeyi öğrenmem lazım, aranızda Türk Bayrağının Doğuş Hikayesini bilen varsa lütfen yardımcı olsun!
  5. Tarihten günümüze Türk bayrakları ve anlamları

Tarihten günümüze Türk bayrakları ve anlamları

Tarihte Türkler kadar devlet kuran, böylesine teşkilatçı başka bir millet daha yoktur. Binlerce yıllık Türk tarihi içinde, bir günde devlet yıkıp bir gecede hanlık kuran yüce Türk Ulusu’nun geçmişten günümüze kurmuş olduğu devletlerin (ancak bayrakları bilinenlerin) bayrakları, aşağıda verilmiştir. Bayrak, bir ulusun varlığını, bir devletin egemenliğini simgeleyen, askeri ya da benzeri bir...

Sayfayı Paylaş