gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bayrak ölçüleri hakkında yardım lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben a4 kağıdına bi türk payrağı çizicem ama bayrak ölçülü olucak ama bayrağın üstü çziili olmicak ben bayrağın sadece ölçüsünü istiyorum.

bayrak ölçüleri hakkında yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Bayrağının Ölçüleri ve Bayrağımızla İlgili Bilgiler...

Türk Bayrağının Ölçüleri ve Bayrağımızla İlgili Bilgiler...

Türk bayrağı, ölçüleri, nasıl oluşmuştur, resimleri, tarihi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Türk bayrağı uğruna kanlar dökülen,canlar verilen bu güzel vatanın varlığını ve bağımsızlığını temsil eder. Osmanlı İmparatorluğundan önceki Anadolu Türk devletlerinde kullanılan bayrak renk ve sembolleri hakkında yeterli bir bilgi yoktur. Türk Bayrağını ilk olarak...
  2. Yardım lütfen !!!

Yardım lütfen !!!

bişey sormak istiyorum.benim adetim bir hafta gecikti.hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum.bazen tek bazen iki kasığıma birden sancı giriyo.elim ayağım buz kesiyo.göğüslerim çok hassas.biraz ayakta durunca belim ağrımaya başlıyo ve sık sık tuvalete çıkıyorum.daha tahlil yapmadım önce size danışayım dedim.sizce hamilemiyim yoksa boşunamı hevesleniyorum
  3. türk bayrağı ölçüleri hesaplama nasıl yaphılıyor

türk bayrağı ölçüleri hesaplama nasıl yaphılıyor

Türk bayrağının cm cinsinden ölçüleri nedir ve bunun hesaplama yöntemi varmış Bakanlar Kurulunun kararı ile 1985 yılında heralde bu konu hakkında daha detaylı bilgi verir misiniz lütfen.
  4. türk bayrağı ölçüleri

türk bayrağı ölçüleri

türk bayrağı ölçüleri nedir mesela A4 kağıda çizmek istesem ölçüleri nasıl yapacam:S
  5. kısa bayrak şiiri lütfen

kısa bayrak şiiri lütfen

Bana kısa bayrak şiiri lazım, birkaç tane olsa daha iyi olur, şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş