gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

bayram çocuğu musunuz seyran çocuğu mu?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Hepimizin içinde bir çocuk vardır, ama nasıl bir çocuk? Belki bayram çocuğudur, belki balo çocuğu, belki seyran, belki sokak çocuğu... Merak ediyor musunuz; ya siz hangisisiniz? Öyleyse test edin ve gerçeği görün! Bayram çocuğu musunuz seyran çocuğu mu?

bayram çocuğu musunuz seyran çocuğu mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öncelik eşinizinmi çocuğunuzun mu?

öncelik eşinizinmi çocuğunuzun mu?

arkadaşlar öncelik eşinizinmidir çocuğunuzunmu?? benim çocuğum yok ama olsaydı herhalde çocuğumun olurdu.... eşimi gün gelir bırakabilirm ama evladımı asla
  2. Çocuklarda tinnitus olur mu

Çocuklarda tinnitus olur mu

Cevap 38: Evet.Rahatsız edici subjektif tinnitus çocuklarda erişkinlerdeki kadar sık olduğu halde çocukların tinnitustan kendiliğinden şikayetine seyrek rastlanır. Literatür taramasında çocuklarda tinnitus ile ilgili yayın sayısı oldukça azdır. Normal okula giden sağlıklı çocuklarda tinnitus rastlanma oranı %29′dur ve sorulduğunda %10′u tinnitustan şikayetçidir. Orta ve ileri derecede işitme...
  3. çocuğumuzu şımartıyor muyuz?

çocuğumuzu şımartıyor muyuz?

Şımartmak, velinin çocuğundan yetenekleri çerçevesindekileri yapmasını istemeyişinden kaynaklanıyor. Dolayısıyla çocuğun hatalardan öğrenme şansı elinden alındığından, doğru davranış öğrenemiyor. Bunun sonucunda da temel yaşam yetenekleri edinemeyen çocuk karakter bozuklukları sergiliyor. Çocuğa iyilik ve yardım yaptıklarını sanarak, Onları kendi uzantılarıymış gibi düşünerek davranan...
  4. Çocuğunuz R'leri Söyleyemiyor mu ?

Çocuğunuz R'leri Söyleyemiyor mu ?

rleri söyleyememek rleri söyleyememe Ekranların başarılı ve sempatik komedyeni Beyazıt Öztürk (aslında komedyen yazıp yazmama konusunda tereddüt ettim, çünkü oyunculuk, şarkıcılık, standup, radyoculuk hepsi var :) )'e sempati kazandıran yönlerinden birisi hiç kuşkusuz R'leri söyleyememe durumu melekler :) Eğer sizin çocuğunuzda da aynı konuşma problemi varsa aşağıda paylaşacağımız yazımız...
  5. Çocuğunuz Bunlardan Korkuyor mu??

Çocuğunuz Bunlardan Korkuyor mu??

Çocuklar Ve Korkuları Çocuklarda Korku Çocuklarımız bazı dönemler özellikle 2 yaşından sonra bazı şeylerden korkmaya başlarlar..Mesela benim kuzenim vardı cocukken paçamdan ayrılmazdı...Uzaylılardan çok korkardı bir uçak geçse filan hemen koşardı sarılırdı bize...:D:D Sizin çocuklarınızın da korkuları varsa bu şekilde onlara nasıl yaklaşmamız gerektiği hakkında öneriler sunuyorum.......

Sayfayı Paylaş