gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bayram Değil Seyran Değil Eniştem Beni Niye Öptü Deyiminin Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bayram Değil Seyran Değil Eniştem Beni Niye Öptü Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yazarsanız çok iyi olur :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bayram Değil Seyran Değil Eniştem Beni Niye Öptü Ne Demek
    Bayram Değil Seyran Değil Eniştem Beni Niye Öptü: Karşısındaki kişinin gösterdiği ilginin altında gizli birşey yattığı anlamında kullanılan bir deyimdir

Bayram Değil Seyran Değil Eniştem Beni Niye Öptü Deyiminin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim korkum ölüm değil

Benim korkum ölüm değil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu Benim İşim Değil

Bu Benim İşim Değil

bu benim işim değil BU BENİM İŞİM DEĞİL ... Hikayemiz HERKES, BİRİSİ, HİÇKİMSE ve HERHANGİ BİRİ diye dört kişiyle ilgilidir. Yapılması gereken önemli bir iş vardı ve HERKES, BİRİSİ’nin o işi yapacağından emindi. HERHANGİ BİRİ o işi yapabilirdi, ama HİÇKİMSE yapmadı. BİRİSİ buna çok kızdı, çünkü bu HERKES’in işiydi. HERKES, HERHANGİ BİRİ’nin o işi yapabileceğini...
  3. niye benim yanımda değilsin ki...?

niye benim yanımda değilsin ki...?

Eskiden kimi şarkıların ne kadar anlamlı olduğunu düşünürken, şimdi ayrılığın ardından çalınan her şarkı umutsuzluğumu ve sevgimi anlatıyormuş gibi geliyor. Sevdiğim ne çok şarkı varmış, bunu senin gidişin gösterdi bana. Her şarkıda sen varsın, her yerde, her gördüğüm insanda, denizde, gecede, uykumda...Nasıl beceriyorsun her yerde olabilmeyi. Bu bir marifetse eğer, niye benim yanımda değilsin...
  4. "Oğul benim değil mi?"

"Oğul benim değil mi?"

Katil baba: "İstediğim gibi öldürürüm. Siz karışamazsınız" Yalova'da bir kişi, Hollanda'da yaşayan ve dargın olduğu için yanına gelmemesini söylediği oğlunu, evinin kapısının önünde av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Alınan bilgiye göre, İstanbul Caddesi Şöhret Apartmanı'nda oturan İlhami Akşit, (69), eşi Sıdıka Akşit'e ait (75) bir arsa yüzünden sık sık tartıştığı ve bu yüzden dargın...
  5. Bayram Etmek Deyiminin Anlamı

Bayram Etmek Deyiminin Anlamı

Bayram Etmek Deyiminin Anlamı nedir kızlar merak ettim de bu deyimin ne anlama geldiğini

Sayfayı Paylaş