gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bayram mesajlarina baksaniza

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Gömleğiniz Levi’s, pantolonunuz Diesel, bayramınız mübarek olsun.”

Tanrı’dan su istedik, denizleri; çiçek istedik, kırları; dost istedik bu
    numarayı verdi…

Minareden atlarım, bayramını kutlarım.

“Bu sene kurban bayramına sakın kurbanlık almayın. sms ile ‘kurban’ yazın,2006′ya gönderin seni sevmeyenler sana kurban olsun.

Arkadaşım bugün bu mesajı tanıdıklarına göndermiş. gönderdiği iki laz arkadaşı geri aramış arkadaşımı. ikisi de birer tane soru sormuş. sorular şöyle;
    - 2006′ya mı gönderecez?
    - kaç kontör gidiyor?

“İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun”

“Bayram bells, bayram bells, bayram all the way”

“Bu gün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun”

Biliyorsun, bugün bayram. daha 3 gün bayram devam edecek. ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. Bu bir süreçtir. 4 günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun. Sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir. Seni mutlu eden her neyse onlari dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? Ama sağlık öyle değil. Herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer kalma....

Tatil günlerinizi mutlu bir şekilde geçirmenizi diler iyi bayramlar
    dilerim…..

“Mutluluğunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntünüz memur maaşı kadar az, geleceğiniz Demirel’in keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar…”

“Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler

alinti

Bayram mesajlarina baksaniza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayram mesajlar

bayram mesajlar

♥ Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu...
  2. 2010 Ramazan Bayramı Mesajları

2010 Ramazan Bayramı Mesajları

2010 bayram mesajları bayram mesajlari 2010 ramazan bayramı mesajları mesaji 2010 Ramazan bayramı mesajlarını sizler için sunuyorum.Sevdiklerinizi bu güzel mesajlarla hatırlayıp onları mutlu etmek istemezmisiniz? O halde en güzel bayram mesajlarını sizlerin beğenisine sunuyorum » Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı...
  3. 2010 Kurban Bayramı Mesajları

2010 Kurban Bayramı Mesajları

bayram mesajlari 2010 kurban bayrami 2010 mesajlar kurban bayrami mesajlari bayramı mesajları Bayramlarda insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşır küsler dargınlar barışır,uzun zamandır bir araya gelemeyenler bayram vasıtasıyla bir araya gelip hasret giderirler.Eğer sizlerde sevdiklerinizden uzak ve yakınlaşma imkanınız yoksa onları bu güzel bayram gününde hatırlayıp gönüllerini okşamak...
  4. Bayram mesajları

Bayram mesajları

Ramazan bayramınız kutlu, yüreğiniz mutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun. Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayellerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun! Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu,...
  5. 2012 Kurban Bayramı Mesajları

2012 Kurban Bayramı Mesajları

Kızlar kurban bayramına az kaldı herşey gibi bu ülkede cepten konuşmakta biraz pahallı birde o kadar insana ulaşmak mümkün olmuyor. Ben sizlerden Kurban Bayramına özel olarak hazırlanmış ve gönderebileceğim güzel ve anlamlı kurban bayramı mesajları istiyorum ama 2012 yılına özel ve yeni olsun varsa paylaşır mısınız lütfen.

Sayfayı Paylaş