gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bayram temizliği hakkında

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

malum bayram temizliği tüm evlerde başladı. bende camlardan kapılardan başladım ama camlarım bir türlü istediğim gibi olmuyor sizler camları silerken ne kullanıyorsunuz bide kapılarım beyaz ama sildiğimde tam beyaz olmuyor onun için kullanacağım özel bişey varmı

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Ben amway in genel temizlik ürününü kullanıyorum hem güzel temizliyo hemde kirlenmeyi geciktiriyo

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Ben camlar icin elma sirkesi diye duymuştum su izi bırakmaması için ama başka bilgisi olan varsa paylaşsın

bayram temizliği hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Döşeme Temizliği Hakkında…

Döşeme Temizliği Hakkında…

Çok severek aldığınız mobilyalarınızın rengini ve görüntüsünü ilk günkü gibi korumasını istemez misiniz? İşte size hayat kurtaran öneriler… Hepimiz severek ve özenle seçerek aldığımız mobilyalarımızın renk ve görüntü özelliklerini aldığımız günkü gibi korumasını isteriz. Peki bu mümkün mü? Elbette. Yalnızca düzenli olarak yapacağınız birkaç uygulama ile mobilyalarınız ilk günkü hallerini...
  2. Bayram Temizliğinin İncelikleri

Bayram Temizliğinin İncelikleri

bayram temizliği nasıl yapılır mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri nasıl çıkar mermerdeki limon lekesi çıkar mermerden limon lekesi mermer temizliği yapılır Malum bayram yaklaşıyor şimdi bütün evlerde temizlik telaşı var...Ama çoğu zaman bilemeyiz nerden başlasak önce nereleri temizlesek koltuklarımı silsek perdelerimi yıkasak daha iyi olur...Dert etmeyin meleklerim sizler için araştırdım ve...
  3. Bayram Temizliği

Bayram Temizliği

bayram temizliği nasıl yapılır pratik bilgiler ev temzilemenin püf noktaalrı hakkında genel bilgiler burda melekler arkadaşlar bayram yaklaşıyorr kimler temziliğe başladı bakayım:D bayram temziliği çok önemlidir evimize kimse gelmese bile sırf bayram geliyor diyee temzilik yaparızz bu bizim gelenek ve göreneklerimizdendirr bayram temziliğinin incelikleri nelerdir peki? tabiki herkesin...
  4. Bayram Temizliğiyle Kilolarınızdan Kurtulun!

Bayram Temizliğiyle Kilolarınızdan Kurtulun!

bayram temizliği, kalori nasıl yakılır, hangi iş kaç kalori Sevgili melekler, Kurban Bayramı geldi çattı ve bayram öncesi yapılan temizlikler de başladı, belki de çoktan bitti. Ancak biz henüz başlamayanlar için kurban bayramı temizliği sayesinde iş yaparken nasıl kalori harcayabileceğimizi, metabolizmamızı hızlandırarak nasıl kilo verebileceğimizi Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Karacanoğlu...
  5. Akvaryum Temizliği Hakkında Bilgiler

Akvaryum Temizliği Hakkında Bilgiler

akvaryum nasıl temizlenir, akvaryum temizliği nasıl yapılır, akvaryum temizliği Ev ve işyerlerinin birçoğunda bulunan akvaryumların temizliği hakkın da sizlere bu yazımız da merak ettiğiniz işinize yarayacak bilgileri paylaşıyoruz. Akvaryum nasıl temizlenir? Akvaryum temizliği hakkın da bilgiler sizlerle;) Akvaryumun faydaları nelerdir? Akvaryumların insan üzerindeki etkisi yapılan...

Sayfayı Paylaş