gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bayram Temizliğiyle Kilolarınızdan Kurtulun!

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bayram temizliği, kalori nasıl yakılır, hangi iş kaç kalori

Sevgili melekler, Kurban Bayramı geldi çattı ve bayram öncesi yapılan temizlikler de başladı, belki de çoktan bitti. Ancak biz henüz başlamayanlar için kurban bayramı temizliği sayesinde iş yaparken nasıl kalori harcayabileceğimizi, metabolizmamızı hızlandırarak nasıl kilo verebileceğimizi Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Karacanoğlu anlatıyor...

temizlik.jpg

Bayram Temizliğiyle Kilolarınızdan Kurtulun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hipnoz olun Kilolardan Kurtulun

Hipnoz olun Kilolardan Kurtulun

hipnoz olun Bayanlar hepmizin neredeyse en büyük sorunu kilolar hatta benim bile eskiden öyleydi.Ama ben kurtuldum ,kilo vermek için basvurmadagım diyet kalmamıştı farklı farklı diyetler uyguladım ama bir tanesine rastladım gercekten zayıflatıyor. Şuan kuzenim deniyor ve gayet rahat bir şekilde kilolarından kurtuluyo sizede tavsiye ederim buyrun bakın Kilo sorunu, tıbbi olarak ele alınması...
  2. Bayram Temizliğinin İncelikleri

Bayram Temizliğinin İncelikleri

bayram temizliği nasıl yapılır mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri nasıl çıkar mermerdeki limon lekesi çıkar mermerden limon lekesi mermer temizliği yapılır Malum bayram yaklaşıyor şimdi bütün evlerde temizlik telaşı var...Ama çoğu zaman bilemeyiz nerden başlasak önce nereleri temizlesek koltuklarımı silsek perdelerimi yıkasak daha iyi olur...Dert etmeyin meleklerim sizler için araştırdım ve...
  3. Bayram Temizliği

Bayram Temizliği

bayram temizliği nasıl yapılır pratik bilgiler ev temzilemenin püf noktaalrı hakkında genel bilgiler burda melekler arkadaşlar bayram yaklaşıyorr kimler temziliğe başladı bakayım:D bayram temziliği çok önemlidir evimize kimse gelmese bile sırf bayram geliyor diyee temzilik yaparızz bu bizim gelenek ve göreneklerimizdendirr bayram temziliğinin incelikleri nelerdir peki? tabiki herkesin...
  4. Çok uyuyun kilolardan kurtulun

Çok uyuyun kilolardan kurtulun

uyuyarak kilo verme yatarak kilo verme yeni diyet önerileri bilgileri burada arkadaşlar. Evet Melek'ler bu güne dek duyduğunuz şok diyetler hakkında bildiklerinizi unutun. Aç kalarak zayıflamayıda unutun, zayıflatan yiyecekler de rafa kalkabilir, bitkisel zayıflama yöntemleri bile gereksiz kalabilir. Çünkü yeni diyet modasında çok uyuyarak kilo vermek mümkün:)Yapılan araştırmalara göre...
  5. bayram temizliği hakkında

bayram temizliği hakkında

malum bayram temizliği tüm evlerde başladı. bende camlardan kapılardan başladım ama camlarım bir türlü istediğim gibi olmuyor sizler camları silerken ne kullanıyorsunuz bide kapılarım beyaz ama sildiğimde tam beyaz olmuyor onun için kullanacağım özel bişey varmı

Sayfayı Paylaş