gebe
  1. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

bayrama özel antep usulü kereviz

Konu, 'Hamur İşleri' kısmında asiruki tarafından paylaşıldı.

kereviz tarifi antep yöresine özel kereviz melekler bu pasta tarifine bayılacaksınız çok lezzeti bi tarif sizde mutlaka deneyin

kereviz;

malzemeler;
    1) bir margarin
    2)1 bardak yogurt
    3)1 bardak sıvı yag
    4) bir bucuk bardak şeker
    5)3 yumurta
    6)1 kabartma tozu bi vanilya

iç harcı için; ceviz içi ve tarçın

hazırlanışı;
    margarin,şeker, yumurta, sıvı yag karıştırıp iyice yoguruyoruz sonra unu kabartma tozunu ve vanilyayı ekleyip yogurmaya devam ediyoruz yumuşak bir hamur elde ettikten sonra eviz büyüklüğünde alıp yuvarlayacagız bi yandanda ceviz için ezip tarçın ve bi kaşık şekerle karıştırıp hamurumuzu oyup içine dolduruyoruz eger evde kereviz kalıbınız varsa onla yapın yoksada elinizle kapatıp tepisye dizebilirsiniz.. afiyet olsun melekler

not; bu kereviz de ben yaptım arkdaşlar kesinlikle sizde yapıp yemelisniz :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy bu çok güzeldi yaaa off isteyom loooooo getir banaaa:uhu:

asiruki bunu beğendi.
  3. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    tamam loo getirecemm piiii hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    asıll sana piii:hıh: getir işteee:hıh:

asiruki bunu beğendi.
bayrama özel antep usulü kereviz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antep Usulü Kuru Dolma Tarifi

Antep Usulü Kuru Dolma Tarifi

kuru dolma gaziantep usulü kuru dolma tarifi nasıl yapılır antep usulü Akşam akşam iyice acıktım sanırım.Şöyle sizleri güneydoğuya doğru götürmek istiyorum.Türkiye'nin en zengin ve ünlü sofrasına sahip illerden biri olan Gaziantep'e ait antep usulü dolma tarifini sizler için paylaşıyorum.Şimdiden ellerinize sağlık afiyet olsun:) Antep Usulü Dolma tarifi için Malzemeler : * 25 adet kurutulmuş...
  2. bayrama özel kurabiye

bayrama özel kurabiye

pasta tarifleri kurabiye tarifi bayram pastaları bayramda yapabileceğiniz en güzel kurabiye tarifini veriyorum melekler kurabiye; malzemeler; 1)yarım kilo vita yagı 2)yarım kilo pudra şekeri 3) 3 yumurta 4)yarım kilo pasta unu hazırrlanışı; pudra şekeri ve vita yagını iyice karıştırıp yoguruyoruz sonra diğer malzemeleri karıştırıp yogurduktan sonra yumuşak bir hamur elde edicez...
  3. bayrama özel tuzlu pasta

bayrama özel tuzlu pasta

tuzlu pasta tarifi en lezzeti tuzlu pasta tarifini burda bulabilirsiniz gördüğünüz gibi bu bayram bayaa pasta yaptım ama inanın hepsi birbirinden lezzetli tuzlu pastayı eminim sizde yapmak isticeksiniz çok pratik melekler tuzlu pasta; malzemeler; 1) 1 paket margarin 2) bir çay bardagı sıvı yag 3) bir çay bardagı yogurt 4) 2 yumurta biri dışına sürülecek 5) bir kabartma tozu 6) bir...
  4. Colins'den bayram özel indirimleri

Colins'den bayram özel indirimleri

Evet kızlar beğenerek takip ettiğimiz colins marka ürünlerinde bayram özel ürünlerinden haberiniz var mı? Haberdar olmayanlar için colins bayram özel indirimleri sizler için geliyor. Kızlar 9 Kasım'a kadar tüm alışverişlerde bir ürün aldığınız taktirdi ikinci ürün 0 indirimli! Bu kampanyayı kaçırmamak için 9 Kasım'a kadar herhangi bir colins mağazasına gitmelisiniz. :) Veeeeeeee hepinize...
  5. Meleklere özel Kolay Zeytinyağlı Kereviz Yapılışı

Meleklere özel Kolay Zeytinyağlı Kereviz Yapılışı

Kolay Zeytinyağlı Kereviz Tarifi Kolay Zeytinyağlı Kereviz Yapılışı Kereviz sever misiniz bilmiyorum ama kerevizin faydaları hakkında bilginiz var ise sevmesenizde yersiniz biliyorum :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizler için ve bizden zeytinyağlı kereviz yemekleri tarifi isteyen tüm misafirlerimiz için, kolay zeytinyağlı kereviz tarifi veriyoruz. Kolay Zeytinyağlı Kereviz...

Sayfayı Paylaş