gebe
  1. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

bayrama özel kurabiye

Konu, 'Hamur İşleri' kısmında asiruki tarafından paylaşıldı.

pasta tarifleri kurabiye tarifi bayram pastaları
    bayramda yapabileceğiniz en güzel kurabiye tarifini veriyorum melekler

kurabiye;

malzemeler;
    1)yarım kilo vita yagı
    2)yarım kilo pudra şekeri
    3) 3 yumurta
    4)yarım kilo pasta unu

hazırrlanışı;

pudra şekeri ve vita yagını iyice karıştırıp yoguruyoruz sonra diğer malzemeleri karıştırıp yogurduktan sonra yumuşak bir hamur elde edicez ceviz büyüklügünde koparıp yuvarlayıp tepsiye düzücez. şekli farklıda yapabilirsiniz mesela uzun parmak şeklinde açıp dolayıp birbirine yapıştırarak dolunay şeklide verebilirsiniz..

not; bu kurabiyeyi ben yaptım arkadaşlarr :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    şöriklerim burdan antepee kadar aktımı rukii:hıh: ellerinize sağlık çok güzel görünüyy:hıh:

asiruki bunu beğendi.
bayrama özel kurabiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fıstıklı kadayıf bayrama özel

Fıstıklı kadayıf bayrama özel

fıstıklı kadayıf, tarifi, malzemeleri, nasıl yapılır, bayram tatlıları hakkında genel bilgiler bayram için çok güzel bir tatlı fıstıklı kadayıf evde kadayıf yapmak çok basit aslında melekler bayramda bu tarifi deneyinn gelen giden hısım akrabalara ikram edin:D işte tarifi FISTIKLI TEL KADAYIF MALZEMELER Yarim kilo çig tel kadayif 250 gr tereyagi veya margarin 250 gr Antepfistigi...
  2. Bayrama Özel Prenses Kurabiye

Bayrama Özel Prenses Kurabiye

kurabiye bayram pastaları prenses tarifi hepsini burda bulabilirsiniz melekler bayram yaklaştı melekler hepimiz misafirler için ne pişirsek diye düşünüyoruz ben size şimdi çok begeneceğiniz bi kurabiye tarifi vericem.. prenses; malzemeler; 1) 1 kilo mısır nişastası 2) 1 margarin 3) yarım kilo pudra şekeri 4) üç yumurta 5) yedi kaşık un 6) bir kabartma tozu bir vanilya hazırlanışı;...
  3. bayrama özel tuzlu pasta

bayrama özel tuzlu pasta

tuzlu pasta tarifi en lezzeti tuzlu pasta tarifini burda bulabilirsiniz gördüğünüz gibi bu bayram bayaa pasta yaptım ama inanın hepsi birbirinden lezzetli tuzlu pastayı eminim sizde yapmak isticeksiniz çok pratik melekler tuzlu pasta; malzemeler; 1) 1 paket margarin 2) bir çay bardagı sıvı yag 3) bir çay bardagı yogurt 4) 2 yumurta biri dışına sürülecek 5) bir kabartma tozu 6) bir...
  4. Colins'den bayram özel indirimleri

Colins'den bayram özel indirimleri

Evet kızlar beğenerek takip ettiğimiz colins marka ürünlerinde bayram özel ürünlerinden haberiniz var mı? Haberdar olmayanlar için colins bayram özel indirimleri sizler için geliyor. Kızlar 9 Kasım'a kadar tüm alışverişlerde bir ürün aldığınız taktirdi ikinci ürün 0 indirimli! Bu kampanyayı kaçırmamak için 9 Kasım'a kadar herhangi bir colins mağazasına gitmelisiniz. :) Veeeeeeee hepinize...
  5. Özel Tasarım Renkli Kurabiye Modelleri

Özel Tasarım Renkli Kurabiye Modelleri

özel tasarım kurabiye, özel tasarım pasta modelleri, özel tasarım aşk kurabiyeleri Son zamanlar da oldukça popüler olan özel tasarımlı ürünler içine pasta ve kurabiyeler de eklenerek özel günlerde konuklarınız için çok hoş ikramlar sunmanıza yardımcı oluyor. Doğumgünleri, yenidoğan bebek kurabiyeleri ve nikah da sunulmak için hazırlanan özel nikah kurabiyeleri ile birlikte daha birçok farklı...

Sayfayı Paylaş