gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bayramda ne yapıyorsun:))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

bayramda ne yapıyorsun:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jelibonlar ne yapıyor???

jelibonlar ne yapıyor???

jelibonlar jelibon nickleri jelibon nickler rüyada görmek rüyada yemek Jelibon Ailesi permalink Jelibon Ailesi permalink çok tatlıı:=)) jeLibonun sewgiLisi için yaptığı =( intihar etmiş jeLibon... oLAy yeri iNceLeme.... Resim küçültülmüştür.Tam boyutlarını görmek için tıklayın çiiŞŞŞşşş jeLibon =) jeLibon MahkeMede... Resim...
  2. Evlilikte neleri yanlış yapıyoruz ???

Evlilikte neleri yanlış yapıyoruz ???

Evlilikte yapılan iletişim hataları, eşlerin birbirlerinin olumsuz yönlerine odaklanmaları ve olumlu yönlerini görememeleri nedeniyle yıkıcı olabiliyor. Uzmanlar, eşler arasındaki en çok yapılan iletişim hatalarını düzeltmeye ve iletişimi zenginleştirmeye yönelik şu tavsiyelerde bulunuyor: • "Sen beni incitmekten zevk alıyorsun" yerine "Senden bunları duymak beni çok...
  3. neden bunları yapıyor

neden bunları yapıyor

ben lise 1 e gidiyorum aynı sınıfta oldugumuz çocuk bana ilk dönemkinden farklı davranıyo beni gıcık ediyo sonra gülüyo saçma sapan konular açıyo kaç kez gözgöze geliyoruz bana bakıyo benle ugraşmıyodu ugraşmaya başladı bunları neden yapıyor sizce
  4. 23 Nisanda Neden Bayram Yapıyoruz

23 Nisanda Neden Bayram Yapıyoruz

23 Nisanda Neden Bayram Yapıyoruz sizce neden yapıyoruz arkadaşlar bu soruma cevap verecek olan var mı
  5. Neden düşük yapıyorum?

Neden düşük yapıyorum?

düşük nedir,düşük nedenleri,düşük sebepleri,sık düşüklerin nedenleri,düşüğün tedavisi,düşük hakkında bilgiler Gebelik olduğunu öğrenen anne adayları için en büyük endişelerden biridir düşük. Çevremizde yaşayanlardan pek çok şey duyulmuştur.Bunları duydukça endişelenmemiz daha da artar.Bu psikolojimizide etkiler.Bazen bu düşükleri önlememiz mümkün olmuyor. Gebeliklerdeki düşüklerin...

Sayfayı Paylaş