gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Bayramın en karlısı demet oldu

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Maşallah demet akalın bu paraları nereye sığdırıyosun anlamadım:D

BU YIL ÇOĞU OTEL BAYRAM İÇİN EĞLENCE DÜZENLEMEYİNCE SANATÇILAR SAHNE ÜCRETLERİNDE İNDİRİME GİTMEK ZORUNDA KALDI.BİR TEK DEMET AKALIN 135 BİN TL’Yİ GARANTİLEDİ...
    Ekonomik krizin etkileri yavaş yavaş geçse de bu bayramda pek çok tesis eğlence programı düzenlemiyor. Oysa geçtiğimiz yıllarda Antalya’daki beş yıldızlı oteller ünlü sanatçılara bayram programı yaptırmak amacıyla büyük bir yarış içinde olurlardı.

Büyük talep nedeniyle de sanatçılar oldukça astronomik rakamlarla sahne alırlardı. Ancak bu yıl her şey değişti. Ünlüler sahne ücretlerini düşürmek zorunda kaldı. Geçen yıl Ramazan Bayramı'nda 120 bin lira alan İbrahim Tatlıses bu yıl Telman İsmailov'un Antalya'daki Mardan Palace Oteli'nde 80 bin liraya sahneye çıkacak.

YURTDIŞINA DA ÇIKACAK

Geçen yıl bayram tarifesi 60 bin TL olan Demet Akalın ise bu bayramın birinci günü Marmaris'te bir barda sahne aldıktan sonra ikinci günü İzmir'de Swissotel'de sahneye çıkacak. Akalın bayramın son günü ise Münih'te gurbetçi hayranlarının karşısına çıkacak. Sanatçı her üç konserden de 45'er bin liradan toplam 135 bin lira kazanacak. Geçen senelerde bayramlarda sahne ücreti olarak 80 bin lira alan Serdar Ortaç'ın bu seneki bayram fiyatı 60 bin lira. Sanatçı Kıbrıs'taki Kaya Artemis Otel'de sahne alacak.

KAZANÇLARI NEYDi NE OLDU?

İbrahim Tatlıses 120 bin TL- 80 bin TL
    Serdar Ortaç 80 bin TL- 60 bin TL
    Ferhat Göçer 70 bin TL- 45 bin TL
    Demet Akalın 60 bin TL- 45 bin TL
    Özcan Deniz 60 bin TL- 40 bin TL
    Nükhet Duru 55 bin TL- 35 bin TL
    Cenk Eren 50 bin TL- 35 bin TL
    Gülşen 35 bin TL- 20 bin TL
    Fatih Ürek 35 bin TL- 20 bin TL
    Kibariye 35 bin TL- 20 bin TL
    Rober Hatemo 25 bin TL- 15 bin TL

Bayramın en karlısı demet oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Oldu Mu

Demet Akalın - Oldu Mu

demet akalın oldu mu demet akalın oldumu KENDİMİ KAPATIP DÖRT DUVAR ARASINA DÜŞÜNECEK DEĞİLİM YA, BENDE SENİN BİLDİĞİNDEN DAHA BÜYÜK BİR YÜREK VAR ÇABUK TOPARLAR KALBİM BOŞ YERE HER GECE AĞLIYOR SANMA, TOZ DUMAN OLACAK MUMLA ARAYACAK SEN SENSİN ASLINDA GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMA, TARİFİ YOK, TALİHİ YOK,TARİHİ YOK BOMBOŞ BİR RÜYA BOŞ YERE KIRILAN KALPLER...
  2. Demet Akalın - Helal Olsun

Demet Akalın - Helal Olsun

Helal Olsun Bİr DaĞi Devİrdİn Senİnle Nefes Alan Bİr Cani Ezİp GeÇtİn Yazik Oldu Çok Yazik Oldu... Bu Zamansiz GİdİŞİn Benİ Sirtimdan Vurdu Senİn YÜzÜnden Koca Bİr Şehre KÜstÜm Senİn YÜzÜnden Kaybolup Yollara DÜŞtÜm Hanİ Sen Bana Kiyamazdin GÖzÜn Gİbİ Bakardin Ya Hanİ Sen Benİ Kiramazdin Ölene Kadar Senİndİm Ya Hanİ Sen Bana Kiyamazdin GÖzÜn Gİbİ Bakardin Ya Hanİ Sen Benİ Kiramazdin...
  3. Bayramınız Kutlu Olsun Gifleri

Bayramınız Kutlu Olsun Gifleri

bayram gifleri bayramınız kutlu olsun gif
  4. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun...İyi Bayramlar... M.M. Yönetimi
  5. Bayramınız şimdiden mübarek olsun :))

Bayramınız şimdiden mübarek olsun :))

Sevgili melekler Kurban bayramınızı şimdiden tebessümle kutlamak istiyorum...:D Bu ikisi de en sevdiklerim. :D

Sayfayı Paylaş