gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bayramın son günü yağış var

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hem bayram, hem şeker gibi tatil var. Planlarınızı yapmadan önce havaya bir gözatın deriz. Çünkü hem yağmur hem güneş var. Türkiye, bayramı açık ve sıcak bir havada geçirecek. Özellikle bayramın ikinci ve üçüncü günü sıcaklıkların 5-6 derece daha artması bekleniyor. Ancak bayramın son gününde Marmara’da yağış görülebilir.

Arife gününe kadar kuvvetli yağmurlar bekleniyor. Bugün ve Cumartesi günü Marmara Bölgesi’nden itibaren Ege, Akdeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi’ne kadar ülkenin büyük bir bölümünde yağmur görülecek.

Hafta sonu sıcaklıkta düşüş olacak, etkili olacak rüzgarlar nedeniyle soğuk bir hava bekleniyor. Pazartesi günü batı ve iç kesimlerde hava açmaya başlayacak.
    BAYRAMDA SICAKLIK ARTIYOR

Bayramın birinci gününden itibaren ise sıcaklıklar yükselmeye başlıyor.

Özellikle bayramın ikinci ve üçüncü günü, açık ve sıcak bir hava olacak. Sıcaklıklar, 5-6 derece daha yükselecek. Ancak bayramın son gününde Marmara Bölgesi’nde yağmur bekleniyor.

TATİLCİLERE UYARILAR

Bayram tatili için yola çıkacaklar, yolda kuvvetli yağmurla karşılaşabilirler. Bu yüzden de trafikte çok dikkatli seyretmeleri gerekiyor.

Cumartesi ve Pazar günü, Marmara ve Ege’de rüzgarlar çok kuvvetli esecek, fırtına da görülebilir. O nedenle feribot seferlerinde aksamalar yaşanabilir.

internethaber

Bayramın son günü yağış var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün dünyanın son günü

bugün dünyanın son günü

Amerika' da bir üniversitede bir hoca derse şöyle başlamış. düşünün ki bugün dünyanın son günü. yarın bu saatte her şey bitecek. kurtuluş şansınız yok. bugün ne yapardınız? tüm öğrencilerden bir çok değişik cevap gelmiş: ibadet eder tanrıdan günahlarımı affetmesini dilerdim, tüm sevdiklerimle vedalaşırdım, ailemle zamanımı geçirirdim, anneme veya babama giderdim, arkadaşlarımla yarım saat...
  2. bayram günü!

bayram günü!

Ne zor idi bendeki bu intizâr, Bayrama dek ettim hep âh ile zâr. Sabırsızca buluşmayı beklerken, Gece gündüz uyku gitti gözümden. Uyumayıp hep günleri sayardım, Ayrılık derdine derman arardım. Gündüzleri hep çarşıya çıkarım, Belki o geldi mi diye bakarım. Gözlerim yaş, zihnim ise karışık, Hiç durmadan feryat eder bu âşık. Üstâdım bayramlık neler verecek? Belki ayağına yüz sürdürecek....
  3. Bayram günü oruç tutulabilir mi

Bayram günü oruç tutulabilir mi

a,rkadaşlarım bayramda yada bayramlarda oruç tutulur mu özellikle ramazan bayramında oruç olayı var mıdır.
  4. Bayram günü duası

Bayram günü duası

Peygamberimiz bayram günlerinde şu duayı çok okuyanın kalbinin ölmeyeceğini haber vermiştir. “Yâ Hayyû yâ kayyûm yâ bedia’s-semavati ve’l-ardı yâ ze’l-celâli ve’l-ikram.” “Ey Hayy ve Kayyûm olan Rabbimiz ey semâvat ve arzın bedi’i ey Celâl ve Kerem sahibi. Beni sen koru sen istikamette daim eyle. Kötülük ve günahlardan muhafaza et sırat-ı müstakimde dâim ve sabit eyle. ”Bayram günleri bayram...
  5. Bayram Günü Oruç Tutulur mu?

Bayram Günü Oruç Tutulur mu?

bayram günü oruç tutulur mu bayramda oruç tutulur mu Sevgili melekler, oruç ibadetine ramazan ayından sonra da devam etmek isteyenlerin akıllarına takılan sorulardan birisi bayram günü oruç tutulup tutulamayacağıdır. Bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için işte bu sorunun cevabı... Ramazan bayramının 1.günü Kurban bayramının 1.2.3.4.günleri oruç tutmak haramdır.Zira bu gün Cenab-ı...

Sayfayı Paylaş