gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bazalı değil çekmeceli koltuk modeli

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Baza modelleri Depolama çözümleri
    Baza alırken dikkat edilmesi gerekenler var tabiki meleklerim. ama baza almayacaksanız bu çekmeceli koltuk modeli benim çok hoşuma gitti. Ev için ayrı bir depolama alanı oluşturmuş olursunuz.

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    hoşmuş beğendim hem güzel bir hava katıyor hemde ıvır zıvırları saklar:)

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    bende beğendim:)

Bazalı değil çekmeceli koltuk modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bazal Métabolizma

Bazal Métabolizma

Bir kişinin derin bir uykuda olduğunu ve hiç bir hareket yapmadığını düşünelim. Bu kişinin bedenide Isısını korumak için, Akciğerlerin çalışması için, Kalp kasının çalışmasını ve kan pompalamasını sağlamak için, Barsaklarının sindirimi sürdürmeleri için, Böbreklerin süzme fonksiyonunu için, Beyin fonksiyonlarının devamı için, ve daha bir çok; olmazsa yaşam olmaz fonksiyon için...
  2. Meleklere özel koltuk modelleri

Meleklere özel koltuk modelleri

2012 koltuk takımları 2012 koltuk takımı 2012 koltuk modelleri.Meleklerimiz 2012 ye çok az bi zaman kaldı hanımlar için evin en önemli bölümlerinden biridir salon bakalım bu koltuk takımları hoşunuza gidecekmi
  3. Merdivenle inilen koltuk modeli:)

Merdivenle inilen koltuk modeli:)

Salon dekorasyonu Köşe koltuk modelleri bu merdivenle inilen tasarım koltuk modelini güzel bulmaktan çok değişik bulduğum için beğendim. Salon dekorasyonu için hava katacak bir koltuk modeli olmuş.
  4. gül şeklinde koltuk modeli

gül şeklinde koltuk modeli

gül koltuk modeli Tasarım koltuk modelleri Bu gül şeklinde koltuk modeli ilginç bir tasarım olmuş. Deri kloltuk modelleri varken ben bu koltuğu ev dekorasyonumda kullanamyı düşünemem ama ilginç bir tasarım olduğu için belki kullanamyı düşünen meleklerim vardır.
  5. 2016 Modern koltuk takımı tasarımları

2016 Modern koltuk takımı tasarımları

Her mekanın vazgeçilmez unsurudur koltuklar.Geçmişten günümüze koltuk modellerine baktığımızda, modellerdeki değişimi ,modern zamanın çizgilerini görmekteyiz.Günümüzdeki koltuk modelleri oldukça güzel ve konforlu.Renkler insanın içini açıyor adeta huzur veriyor.Geçmişteki koyu renkleri,günümüzde açık pastel renklerin kombininde görüyor ve daha çok beğeniyoruz. Sevgili takipçilerimiz konu...

Sayfayı Paylaş