gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bazen birtek resim çok şey anlatır ...

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

bazen birtek resim çok şey anlatır acaba gerçektende telefonumuza ve bilgisayarımıza ve televizyonumuza verdiğimiz değeri bize gerçekten lazım olan değerlerimize verebiliyormuyuz kendimizi sorguladıkmı hiç
    mesala sadece türbanı yüzünden okuyamıyan kardeşlerimizi ne kadar destekledik
    sadece üzülmek yeterlimi yoksa onlar için somut şeyler yaptıkmı
    yoksa internet varken bu gibi önemsiz şeylerle uğraşmadıkmı cevabınız EVETSE

EYVAH EYVAH EYVAH!!!!!!!!!!

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bazen birtek resim çok şey anlatır ...
    Süperrrsin canim Allah senden binlercekez razi olsun canim benim...

3. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bazen birtek resim çok şey anlatır ...

allah hepimizden razı olsun inşallah canım....

bazen birtek resim çok şey anlatır ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu resimlerin dili yok ama çok şey anlatıyor

bu resimlerin dili yok ama çok şey anlatıyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Resimlerdeki Şarkılar Bazen Çok Şey Anlatır

Resimlerdeki Şarkılar Bazen Çok Şey Anlatır

Resimli şarkı sözleri, en güzel ve anlamlı şarkıların resimli bir şekil de sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Siz de beğendiğiniz resimli şarkı sözlerini profilleriniz de paylaşabilirsiniz.
  3. çiçekler bazen bişeyler anlatır

çiçekler bazen bişeyler anlatır

Bir tek dal, ya da bir demet çiçek çok şey anlatır... Neler mi? AÇELYA Nefse hakimiyet. AÇELYA (HİNT) "Gerçek şu ki, herşey bitti!..Seni artık sevemiyorum..." ADAÇAYI Eşler arasında "Biz iyi bir aileyiz" mesajıdır. AKASYA (PEMBE VEYA KIRMIZI) Güzellik, zerafet ve incelik; "Seni beğeniyorum." AKASYA (BEYAZ) Dostluk; "Bizimki temiz bir sevgi, belki biraz...
  4. Susmak bazen aslında ne çok şey anlatır!...

Susmak bazen aslında ne çok şey anlatır!...

susmak ile ilgili güzel sözler susmak bazen dilsiz değildir suskunluk çok şey anlatır anlayana suskunluk ile ilgili sözler suskunlukla Susmak bazen çok şey anlatır bazen insan susarken içinde fırtınalar kopar..Bazen insanlar olayların karşısında susma hakkını kullanır oysa o hakkını kullanırken kimbilir bilseler karşındaki insanlar susan ne çok şey anlatır... Susmak içine ateş düşmüş bir...
  5. En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

Kıslar herkesin eğlence anlayışı farklıdır mesela ben eşimle balkondan halı silkelerken çok eğleniyorum çünkü beni dinlemiyo ve bitürlü aynı anda silkeleyemiyoruz komedi oluyoruz bu sadece küçük eğlencelerimizden biri ya sizlerin en çok eğlendiğiniz zaman nedir???:A

Sayfayı Paylaş