gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Bazen Sevmek, Gitmektir...

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Bazen Sevmek, Gitmektir...

emeğine sağlık....

Bazen Sevmek, Gitmektir... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitmek Gerek Bazen

Gitmek Gerek Bazen

Gitmek Gerek Bazen Bazen bitmek gerek yaşamdan, her yerden Bırakmak gerek bugünlerde, işi gücü, sevgileri aşkları, parayı pulu. Gözün görmeden, kulağın duymadan, yüzün gülmeden gitmek gerek buralardan. Nereye olduğunu bilemediğin yollara, neden olduğunu anlamadığın sebeplerle çıkmak gerek. Kimseyi yanına katmadan, kendini bile olduğun yerde bırakarak gitmek. Gitmek gerek bazen. Bazen...
  2. Sil baştan sevmek gerek bazen

Sil baştan sevmek gerek bazen

Ben aşkı dolu dolu senle yaşamak istedim. Oysa sen aşkın özünü bilemedin. Şimdi söyle yapabilir misin? Benimle sonsuzluğa yolculuğa çıkabilir misin? Beni yüreğinin en derinlerinde saklayabilir misin? Aşkı bana anlatır mısın? Yoksa bendeki aşkı gördükten sonra arkana bakmadan kaçar gider misin? Peki deneyebilir misin sevmeyi en baştan ? Gücün var mı sevgilim,* Derin sularda inci tanesi...
  3. SevMEk bAzEN VazGeçmeKir.:((((

SevMEk bAzEN VazGeçmeKir.:((((

SeVMek BaZeN VaZGeÇmEkTiR... Iyi kalpli, yanliz bir adam,bir gün bir koza bulur.Kozanın içinde küçük,bir tirtil vardir. Adam çok sever bu tirtili, onunla tüm yalnizligini, tüm sevgisini paylasir. Gel zaman git zaman tirtil büyür, güzel bir kelebek olur. Adam, kelebegine hayran... birakamaz bir türlü... Aslinda kelebegin aklinda daglar, kirlar, çiçekler vardir da; kiyamaz bir türlü adama...

Sayfayı Paylaş