gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bazen

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bazen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bazen ben

bazen ben

Bazen gömülürüm bulutlara Bazen sadece biri vardır aklımda.. bazen buruk acılar gömülür kalbimin en derin köşesinde.. Belkide bir gün yaşayıp ölüp ertesi gün tekrar doğuyorum!.. Bazen takılır gözlerim tek bir noktaya saatlerce bakarım!.. Ve en son ayrılıkların başladığı gamın kederin arttığı bir ben doğar!..
  2. Bazen

Bazen

Bazen, Bütün bildiklerimin yalan olduğunu düşünüp, Gerçekleri aynaların diğer taraflarında arıyorum. Gerçek anlamda, Kendimi bir kenara koyduktan sonra, İnandığım ve tanıdığım insanların birer şizofren olma ihtimalleri geliyor aklıma... Aklımdaki aykırı fikirler, beynimi kemiriyor. Çok fazla kan... ...ve her satırın altını çiziyorum artık... Yetmiyor... Bazen, Bütün duygularımın yalan...
  3. Nev - Bazen

Nev - Bazen

Hatırlıyor musun kim olduğunu Hala hissedebiliyor musun Ne zamandır farkında mısın yokluğunun Arasan bulur musun kaybolduğun yerleri Gündüzün geçtiğini farketmedin bile Anılar sinemasından bir bilet almışsın bu gece Ömrün küsmek ve pişmanlıkla geçip gidiyor Bak hala aynı soruyu soruyorsun kendine Bazen kendi gölgene basar sendelersin ıssız sokaklarda Bir karayel eser üşütür yalnızlığını...
  4. bazen...

bazen...

bazen

Sayfayı Paylaş