gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bazı hayvanları sevmiyorum! Kimse kusura bakmasın!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

1- Tünellerde park lambası ya da farlar yerine dörtlülerini yakan ÖKÜZLERİ ... 2- Lastiği patladığında bunu sol şeritte değiştiren DEVELERİ,

3- Bir yaya geçsin diye yavaşladığınız veya durduğunuzda sağınızdan/ solunuzdan bir de size ters ters bakarak, geçen
    ÇAKALLARI,

4- Far ayarının ne demek olduğunu bilmeyip ya da ona verilecek 2-3 ytl yi servet sanıp arkanızda gözünüzü kamaştıran
    DAVARLARI,

5- Karda önden çekişli arabasının arka tekerlerine zincir takıp sonra, abi bi el atsana' diye yardım isteyen
    EŞEKLERİ,

6- Dakikalarca aynalarına bakmadan otobanın sol şeridinde sizin süratinizden en az 50-60 km yavaş giderek salınan
    KOYUNLARI

7- Yeni yıkadığınız arabanızı batırmakla mükellef cam yıkama fıskıyesini ayarlamaktan aciz
    BEYGİRLERİ ,

8- Arabasında biriktirip çöpe atması gerekenleri yola atan
    DOMUZLARI,

9- Trafik 2 dakika durdu mu kornaya basan
    AYILARI,

10- Her yere tüküren
    LAMALARI,

11- Kapısına geldiği adamın ziline basmaktansa, kornasına basmayı
    tercih eden SIĞIRLARI ,

12- Kendi TRAVESTİ peşinde koşup, devir öyle oldugu için hanımının basını kapatan
    KARAKTERSİZ ÖKÜZLERİ,

SEVMİYORUM... ÖLDÜRESİM GELİYOR..!!

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Bazı hayvanları sevmiyorum! Kimse kusura bakmasın!
    emeğine sağlık

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

:haha::haha::haha::haha:

ben bunu masaustu bıle yaparım..paylasım için saol

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bebegım emegıne saglık

Bazı hayvanları sevmiyorum! Kimse kusura bakmasın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Kusura Bakma

Sezen Aksu - Kusura Bakma

Her şey mal mülk her şey para pul Dostlukmuş sevgiymiş ara bul Her şey mal mülk her şey para pul Dostlukmuş sevgiymiş ara bul Her şey mal mülk... Bak deme bana bakamam gözüne Gül deme bana gülemem yüzüne Bak deme bana bakamam gözüne Gül deme bana gülemem yüzüne Kusura bakma iş işten geçti Olamayız artık eskisi gibi Kusura bakma iş işten geçti Olamayız artık eskisi gibi......
  2. Hülya Avşar - Kusura Bakma

Hülya Avşar - Kusura Bakma

Gözlerin Yüzüme Bir Defa Gülsün Dilerim Kalbimiz Sarhoşa Dönsün Neşemiz Bir Ömür Seninle Sürsün Sen Benim Aşkımı Kalbinde Sakla Ben Sana Aşığım Kusura Bakma Sabahlar Olmasın Senin Yanında Tatlı Bir Heyecan Var Bu Oyunda Ayrılık Doğmasın Kalbe Sonunda Sen Benim Aşkımı Kalbinde Sakla Ben Sana Aşığım Kusura Bakma
  3. Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkı sözü Multitap Aslında Kimse Sevmiyor sözleri Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'leri, gelen yoğun istekler üzerine sizlere bu sayfamızda Multitap Aslında Kimse Sevmiyor adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz. Uyku yok bu kafa susmuyor Oradan oraya akıp gidiyor Sıcak bi yaz yine kaçık biraz tadım Yok uykum yok...
  4. Bazı insanların kusurlarını başkasına anlatmak günahmıdır?

Bazı insanların kusurlarını başkasına anlatmak günahmıdır?

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Kim, bir müslümanın dünya sıkıntılarından birini giderirse, Allahü teâlâ da onu kıyamet günü sıkıntılardan korur. Kim, müslümanın aybını örterse, Allahü teâlâ da onun dünya ve ahirette aybını örter. Kişi, arkadaşına yardımcı olduğu müddetçe, Allahü teâlâ da onun yardımcısı olur.) [Müslim] (Müslüman müslümanın kardeşidir, ona zulmetmez, zulmedilmesine de...

Sayfayı Paylaş