gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bazı illerde okullar tatil oldu

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Karakış tüm yurdu etkisi altına aldı. Ama bazı illerde hayatı durdurdu. Okullar tatil oldu. Bugün okula gidilmeyecek iller ve ilçeler ise şöyle;
    Doğuda kar yağışı tam gaz devam ediyor. O yüzden bugün bazı illerde okullar tatil oldu.

ANKARA:

Ankara'nın Polatlı ve Haymana ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilköğretim ve liselerde bugün eğitim ve öğretime ara verildi.

Yapılan açıklamaya göre yoğun kar yağışının sürmesinin beklendiğini, bu nedenle Polatlı ve Haymana ilçelerinin merkez ve köylerindeki tüm ilköğretim okulları ve liselerde bugün eğitime ara verilmesinin kararlaştırıldığını söyledi.

KÜTAHYA:

Kütahya il merkezi ve ilçelerinde kar yağışı ve tipi nedeniyle Valilik Kriz Merkezi'nde toplantı yapıldı.

Toplantıda, il merkezi ve ilçelerde, taşımalı sistemle eğitim öğretim verilen okullar dahil olmak üzere tüm ilköğretim okulları ve ana okullarının bugün tatil edilmesi kararlaştırıldı.

İl genelindeki lise ve dengi okullarda tatilin söz konusu olmadığı, bu okullarda eğitim öğretime devam edileceği belirtildi.

BURSA:

Bursa'nın Büyükorhan, Keles, Orhaneli ve Harmancık ilçelerindeki okullarda, kar nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.

ESKİŞEHİR:

Kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir'de 270 köy yolunun ulaşıma kapalı olduğu bildirildi.
    Eskişehir Valisi Kadir Çalışıcı da kar yağışının devam etmesi nedeniyle il merkezi, tüm ilçe ve köylerdeki ilköğretim okulları ile liselerin bugün için bir gün süreyle tatil edildiğini açıkladı.

KONYA:

Konya Kulu'da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, ilçe merkezi ile bağlı yerleşim birimlerinde yaşamı olumsuz etkiliyor.

Kar yağışının devam etmesi nedeniyle ilçe merkezi, bağlı belde ve köylerdeki ilköğretim okulları ile liselerde bugün eğitim öğretime ara verildi.

UŞAK:

Uşak'ta öğle saatlerinde başlayan ve gece de devam eden kar yağışı nedeniyle okullar bugün için 1 gün tatil edildi

Uşak Valiliği'nin, hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesi ve yoğun kar yağışı nedeniyle aldığı karar, belediye hoparlörlerinden duyuruldu. Banaz, Ulubey, Sivaslı, Eşme ve Karahallı ilçeleri ile köyler de dahil olmak üzere Uşak genelindeki tüm okullara 29 Aralık’ta eğitim öğretime ara vereceği bildirildi.

AFYONKARAHİSAR:
    Afyonkarahisar Mİlli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım, yaptığı açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle merkez, Kızılören, Sandıklı, Hocalar, Sinanpaşa, İhsaniye, İscehisar, Bayat, Emirdağ, Bolvadin, Çobanlar, Sultandağı, Çay ve Şuhut ilçe merkezleri ile ilçelere bağlı belde ve köy okullarındaki ilköğretim ve liselerde bugün eğitime ara verildiğini bildirdi.

Yıldırım, bu sürenin yarın yapılacak yeni bir değerlendirmeyle uzatılabileceğini kaydetti.

Bazı illerde okullar tatil oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okulların Tatil Olduğu İller

Okulların Tatil Olduğu İller

Kar yurtta etkisini sürdürüyor. Okuların bugün yani Cuma günü tatil olacağı iller ise şöyle: YÜKSEKOVA: Yüksekova'da yoğun kar nedeniyle Cuma günü okullar tatil edildi. Yüksekova İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamza Anuş, yoğun kar ve tipi nedeniyle Yüksekova İlçe merkezine bağlı köylerde bir gün süreyle okulların tatil edildiğini söyledi AĞRI: Ağrı ilçeleri Taşlıçay, Hamur, Doğubeyazıt, Eleşkirt,...
  2. Okullar Tatil oldu!!!!Yardımcı abla istiyorumm!!

Okullar Tatil oldu!!!!Yardımcı abla istiyorumm!!

Merhaba, 7 yaşında bir kızım. Okullar tatil oldu ve İş yerinden izin alamıyorum. Derslerinde yardımcı olacak bir ablaya ihtiyacım var. Güvenilir bir yardımcı abla istiyorum. çok acil!!!
  3. Hangi İllerde Yarın Okullar Tatil ?

Hangi İllerde Yarın Okullar Tatil ?

kar tatili 8 şubat hangi illerde okullar tatil 8 şubat kar tatili Sevgili melekler, geçen hafta ki olumsuz hava koşulları sebebiyle yaşanılan karlı günler , o kadar etkili olmasa da geri geliyor. Edirne 'den yurda giriş yapan yeni bir soğuk hava dalgası yurdu etkisi altına almaya başlayacak. Bu arada Anadolu'da da karlı ve soğuk hava etkisini devam ettiriyor. Son verilen bilgilere göre yarın...
  4. Bugün Hangi İllerde Okullar Tatil 9 Aralık 2013

Bugün Hangi İllerde Okullar Tatil 9 Aralık 2013

bugün okullar tatil mi, bugün nerelerde okullar tatili, kar tatili 2013 Sevgili melekler, soğuk ve yağışlı hava yurdu esir almaya devam ediyor. Yoğun kar yağışı nedeniyle bugün bazı illerde eğitime ara verildi. Bugün eğitime ara verilen illerle ilgili bilgilerimiz şöyle... Kastamonu ve ilçelerinde dün sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, akşam saatlerinde etkisini arttırdı. Kar...
  5. Yarın Hangi İllerde Okullar Tatil 10 Aralık 2013

Yarın Hangi İllerde Okullar Tatil 10 Aralık 2013

yarın okullar tatil mi, okullar tatilmi, kar tatili 2013 Sevgili melekler, havaların aniden soğuması ve yoğun kar yağışı eğitime engel olmaya başladı bile. Bugün bir günlük tatil edilen okulların ardından kötü hava koşulları sebebiyle yarın da bazı illerimizde okulların tatil edeileceği açıklaması yapıldı. İşte 10 Aralık 2013 Salı günü okulların tatil edildiği illlerle ilgili bilgiler......

Sayfayı Paylaş