bazı makyaj ürünlerii :S

Bir arkadaşım Avon ürünlerini satıyordu. Onun ısrarları üzerine bir kalem aldım Avon asansörlü göz kalemi. Cidden de güzeldi, bitince aynısını aldım zira ikincisi hiç güzel değil. Avon ürünlerini pek kullanmadım. Ben göz kaleminde dışı altın rengi olan Carmina'yı öneririm sizlere ama dışı altın rengi olacak kalemin. Diğer renkleri o kadar yoğun ve yumuşak değil. Onuda bulmak biraz zor ama büyük mağazalarda var.

Benim kozmetikte kullandığım ve size önereceğim marka Maybellıne'dir. Diğer markalardan biraz tuzlu gelsede, inanın çok kullanışlı ve kaliteli asla pişman olmazsınız :)

Parfümün kokuları güzel ben begenerek kullanıyorum esmer tenlıyım ve tenıme uyan kokuları da severek kullanıyorum dedıgın dogru cabuk ucuyor ama zaten ben tenıme gore kullanınca bana yakısına kullanınca sorunum kalmıyor kı ben agır kokuları sevmem..
göz kalemı ve rımele gelecek olursak superschok rımel ve goz kalemınıd eseverek kullanıyorum akmıyor bıle ..
ama kremlerı nı kesınlıkle tavsıye etmem.. hıcbır şeye yaramıyor yaramadıgı gıbı senden cok sey alıp goturuyor..

avondan tonik krem maske aldm bakalım buda bunlar gibi berbat cıkarsa birdaha alışveriş yapmamaya karar verdim ama umarım yanılırımm bir kezz olsunn :)

Kendi adıma söyleyim göz kalemlerinden şikayetçi değilim severek kullanıyorum

Ama parfüm konusuna katılıyorum bazı ürünleri kötü dışardan 2 tl parfümler bile bazı ürünlerinden daha çok kalıyor kokusu :D

itirazımm varr o kadar parayaa alıp parfum,fondoten ve ruj alıyorum ama bir işe yaramıyooorrr özellikle göz kalemi sürsen gözükmüyor 50 defa üstünden geçmek zorunda kalıyosun beğenmiyorumm yaa bir el atsınlar madem o kdar çok satılıyor bu markaa birazz geliştirsinllerrr parfumuu özellikle sahte parfum gibi uçupp gidiyorr evet bahsettiğim markaa reklam olsun istemezdim ama avon. :S
kesinlikle katılıyorumm canımm avonn kullanmm hayatta

Geri