gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bazı programları program ekle kaldırdan kaldıramıyorum yardım edin :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar selam. Ben bazı programları silmek istiyorum ancak program ekle kaldırdan silemiyorum.Nasıl silebilirim bunları?Bir yolu varmı acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bazı programları denetim masasından kaldırsanız da sisteminizden silemezsiniz. BUnun için kayıt defteirni kullanmanız gerekir. Sisteminizden kalkmayan programları kaldırmak için:
    başlattan Çalıştıra girin

Kutucuğa regedit yazın.

Karşınıza çıkan kayıt defterinde;

HKEY_LOCAL_MACHINE'i tıklayın.

Ardından software--->Microsoft---->Windows---->Current Version yolunu izleyin.

Karşınıza çıkan listeden uninstall bölümü çift tıklayın.

Sağ taraftaki açılır pencereden silmek istediğiniz programları sağ tıklayın ve silin.

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bendede var öyle bir programm deneyim insallah olur ya.... sagol Titosum

bazı programları program ekle kaldırdan kaldıramıyorum yardım edin :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bazı makyaj ürünlerii :S

bazı makyaj ürünlerii :S

itirazımm varr o kadar parayaa alıp parfum,fondoten ve ruj alıyorum ama bir işe yaramıyooorrr özellikle göz kalemi sürsen gözükmüyor 50 defa üstünden geçmek zorunda kalıyosun beğenmiyorumm yaa bir el atsınlar madem o kdar çok satılıyor bu markaa birazz geliştirsinllerrr parfumuu özellikle sahte parfum gibi uçupp gidiyorr evet bahsettiğim markaa reklam olsun istemezdim ama avon. :S
  2. yardım.. :S

yardım.. :S

Normalde 26 günde bir adet görüyorum ben fakat bu ay 30 gün oldu yani 4 gün geçti gecikti halen adet olmadım hafiften karın ağrım da var bilgisi olan var mı neden olmadım daha normal mi bu durum ? Kötü bişeyse diye korkuyorum da.. evli değlim bekarım da ayrıca bunu da belirteyim...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S

yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S

Msn şifremi kırarlar diye ayarladığım gizli yanıtı unuttum ne yapacağım şimdi imdaatt:S:S Hemen değiştirmem lazım yardım edin :S
  5. Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlum yeni yeni konuşuyor ve herşeyi sorma döneminde. Buraya kadar herşey normal diyebilirsiniz ama çok fazla soru soruyor. Nasıl desem, herşeye adım başı bu ne, bu ne, bu ne :S Bir çarşıya çıksak herşeyi üçer tur tekrar soruyor. İlk zamanlar sabırla cevap veriyordum ama ben de insanım. Artık iyice daraltınca ağzımdan zıkkım lafı çıkıyor. Sonra da üzülüyorum ama görmeniz lazım halimi :S Ne...

Sayfayı Paylaş