gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Bazi seyler vardir anlatilmaz... BEN anlatirim

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Kücüklügünden beri baskaydi... [​IMG]

Takim arkadasini Motive etmenin yeni yolu

Cesur??? Hayir... SALAK!!!

Bagizi seyler vardirki anlatilmaz...
    Ama bu durumda tek diye bilecegim... 69 pozisyonu biraz baskaydi gibi

eeeee
    burnunu her delige sokarsan olacagi bu

Bu köpeginin sonunu hayirli görmüyorum nedense

Evet bildiniz... Adam Hamile

Her köyün delisi... Ya Pehlivan olur ya da Kaleci

Aboooooow... Iddasina varimki bu cocuk cabucak büyümek istiyor

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
  3. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
Bazi seyler vardir anlatilmaz... BEN anlatirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayir Vardir

Hayir Vardir

Bir zamanlar Afrika'daki bir ülkede hüküm süren bir kral vardı. Kral, daha çocukluğundan itibaren arkadaş olduğu, birlikte büyüdüğü bir dostunu hiç yanından ayırmazdı. Nereye gitse onu da beraberinde götürürdü. Kralın bu arkadaşının ise değişik bir huyu vardı. İster kendi başına gelsin ister başkasının,ister iyi olsun ister kötü,her olay karşısında hep aynı şeyi söylerdi: "Bunda da bir...
  2. Ibrahim Tatlises - Saygimiz Vardir

Ibrahim Tatlises - Saygimiz Vardir

ibrahim tatlıses insanız insana saygımız vardır ibrahim tatlıses karınca bir karınca yuvasını kaybetse mademki insandır saygımız vardır bir yuvasını kaybetse Saygımız Vardır Bir karınca yuvasını kaybetse O gece yatamam kaygımız vardır Bir yaprak dalından sararıp düşse Ezilir yüreğim duygumuz vardır Ha kutuplarda bir eskimo genci Ha Afrikada garip bir zenci Farketmez ne dili ne rengi Madem...
  3. Doğuş - Bazilari

Doğuş - Bazilari

Bu gece yagmur yagiyor Islak sokaklar Yine düstün aklima Agliyorum yana yana Özlüyorum dizinde uyumayi Istiyorum sacima dokunmani Bekliyorum günden güne Bedenim eriyor Bazilarinin gözyaslari Bazilarinin agitlari Bazilarinin ölümüyüm Zor mu Bu kadar gönülden baglanmak Kalbe seslenmek Yüregimle bütünlesmek Zor mu Allahin bana verdigini Sen vermiyorsun Insanliginla mutlu ol Mutlu ol...
  4. Alanyali genc askini anlatirsa

Alanyali genc askini anlatirsa

Seni görükena imanıma bişey çakıldı. Ellerinde tentene çantası,üzerinde mor manto varıdı, belli ki düğün evinden geliyorudun yanında anangilde varıdı. Seninde az bakasın varıdı emme Olmadı,Olamadı,Olamayorudu…. Hergün eniş dibinden saldııımda moturu sizin evin yannaadar heycandan üç caarayı içiyordum. sen duman olup uçuyorudun ama ben hep sonunda izmarit oluyorudum…. Bigün biyere dola galıcan...

Sayfayı Paylaş