gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bazıları seviyor bazıları sevmiyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ÜNLÜLERİN GÖZ ÖNÜNDEKİ HAYATLARINI GİZLEME YOLLARI.

Ünlüler dünyasında bazı kişiler poz vermeyi, fotoğraf çektirmeyi çok seviyor. Bazıları ise adeta objektiflere alerji duyuyor ve muhabirlerden köşe bucak kaçıyor. İşte onlar...

POZU SEVENLER

Demet Akalın: Ünlü şarkıcı kamera ve objektiflerden kaçmıyor. Özel hayatını paylaşmaktan çekinmiyor.

Banu Alkan: Bir dönemin ünlü oyuncusu objektiflerle en barışık yaşayan magazin ünlüleri arasında başı çekiyor.

Cem Yılmaz: Haberli olsun olmasın, muhabirlerin fotoğraf çekmesinden hiç rahatsızlık duymuyor.

POZDAN NEFRET EDENLER

Özcan Deniz: Geçen hafta cipinde son sevgilisi Fahriye Evcen ile baş başa görüntülenen Özcan Deniz özel hayatını hep gözlerden uzak yaşıyor.

Sezen Aksu: Minik Serçe'nin objektif alerjisi yıllar içinde gelişip zorlayıcı bir hal aldı. Bir dönem botoks yüzünden yüzü gözü şişen ve objektif alerjisi gelişen Aksu, görüntülenmemek için halen zorluk çıkarıyor.

Candan Erçetin: Ünlü şarkıcı fotoğrafının çekilmesinden had safhada rahatsız oluyor. Kimi zaman çıktığı konserlerde bile görüntülenmek istemiyor.

Okan Bayülgen: Görüntülenmekten hiç hoşlanmayan ve gazetecilerle her defasında tartışma yaşayan ünlülerin başında geliyor. Bayülgen ama ne hikmetse sevgilisiyle, muhabirlerin uğrayabileceği mekanlara gidiyor.

gecce

2. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hergece magazınlerın dolu oldugu barlara giden insanlar magazın malzemesı olmayı sevıyor bence.
    Yakalanmak ıstemeyen gitmesdaha gözden uzak yere gıder bence

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    sezen herşeyiyle olay olay olay
    kamera önune geçmesine bile gerek yokki bide katılıyorum asiye bilinmedik yerlere getseler görünmezler bir çok ünlü kimin :D:D:D

4. asev

asev Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yni naapalm istemiolarsa çekilcek yerlere gtmezler...

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ben artıst olsaydımmm gelin canlarım gelin çekin beni bıkana kadar derdim ama haberli gelsinler ki bende süslenip püslenim demi ama:p

Bazıları seviyor bazıları sevmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden bazılarımız solak?

neden bazılarımız solak?

İnsanların çoğunun niçin, daha çok sağ ellerini kullandıkları henüz bilinmiyor. Eğer dünya nüfusunun yarısı solak olsaydı veya dünyada hiç solak bulunmasaydı, bu durum tabiatın kurallarına daha 'uygun olabilirdi, ancak tek yumurta ikizlerinin bile yüzde onunun farklı ellerini kullanmaları şaşırtıcıdır. Bu durumun genetik olmadığı, kalıtımla bir ilgisinin bulunmadığı da kesin. Bebeklerin...
  2. insanların niçin bazıları solaktır?

insanların niçin bazıları solaktır?

solak insanların özellikleri solakların özellikleri İnsanların çoğunun niçin, daha çok sağ ellerini kullandıkları henüz bilinmiyor. Eğer dünya nüfusunun yarısı solak olsaydı veya dünyada hiç solak bulunmasaydı, bu durum tabiatın kurallarına daha uygun olabilirdi, ancak tek yumurta ikizlerinin bile yüzde onunun farklı ellerini kullanmaları şaşırtıcıdır. Bu durumun genetik olmadığı,...
  3. Sivrisinekler neden bazılarını ısırır?

Sivrisinekler neden bazılarını ısırır?

erkek sivrisinek ısırır mı Bir bahçede oturup keyif yapacaksınız. Ama ah o sivrisinekler yok mu? Arkadaşınızı ısırmaz da neden sizi ısırır merak edersiniz hep değil mi? İşte cevabı.. Bilim adamları, kimi insanların sivrisineklerce neden daha az ısırıldığını buldular: ''Bu insanların tatlı ter kokuları.'' Bilim adamları, kimilerinin sivrisineklerce ''tercih edilmesinin'',...
  4. ayakkabılarımdan bazıları

ayakkabılarımdan bazıları

kıslar diğerlerini ekleyemedim ayrı sayfada deniycem nasıl sizce

Sayfayı Paylaş