gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bbc'den Zeynep'e Övgü dolu sözler

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

övgü dolu nickler sevgiliye övgü dolu sözler sevgiliye sözleri [​IMG] BBC KANALINDA, İSTANBUL CEMİYET HAYATININ ÖNDE GELEN SİMALARINDAN FADILLIOĞLU'NDAN ÖVGÜYLE SÖZ EDİLDİ.

Laik cumhuriyet ürünü

Röportajı yapan Dorian Jones, Zeynep Fadıllıoğlu'nu şu sözlerle sundu: 'Adını Türkiye'de yaptığı otel tasarımları, zenginler için Türkiye, Avrupa, Hindistan ve Ortadoğu'da yaptığı mimari tasarımlarla duyuran Zeynep Fadıllıoğlu için bu tarz büyük projelerle uğraşmak yeni bir şey değil. Ama o Türkiye'de cami tasarlayan ilk kadın olduğu için kendini şanslı buluyor. Ayrıca kendisini, erkek ve kadınlara eşit haklar veren Türkiye'nin laik cumhuriyetinin bir ürünü olarak görüyor.'

Teklif gelince ağladım

Zeynep Fadıllıoğlu ise Sakirin Camisi'nin projesinin kendisine ilk teklif edildiği anı şöyle anlattı: 'Bu proje bana teklif edildiğinde ağladım. Biz halkın bu yeri hissetmesini, bir sanat eseri olarak görmesinden daha çok istiyorduk. Burası onların yeri olmalıydı. Binanın tasarımında artistik yön çok önem taşıyor. Bu cami, insanlara yaratılmış bir sembolden çok Tanrı'dan bırakılmış bir yer gibi görünmesi için tasarlandı.'
    Hürriyet

Bbc'den Zeynep'e Övgü dolu sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşka sitem dolu sözler

aşka sitem dolu sözler

sitem dolu sözler nefret dolu sözler aşka sitem sözleri aşka sitemli aşk sözleri Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. özlem dolu sözler

özlem dolu sözler

özlem dolu sözler sevgiliye özlem dolu sözler mesajlar sevgiliye mektupları mektubu Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü "çok özledim" Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık... özlemeyi özledim. Özlemeye...
  3. sevgiliye hasret dolu sözler

sevgiliye hasret dolu sözler

duygu dolu sözler sevgiliye aşk dolu sözler sevgiliye hasret sözleri aşk hasret sözleri Hani insan ağlamak ister, g özlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez! İste o zaman ölmek istersinde ecel gelmez Gözlerin sular kadar berrak gülüşün bir çocuğunki kadar sıcak bana benden ayrı geçirdiğin her anı anlat... Seni çok özledim. Zaten...
  4. Nefret dolu sözler

Nefret dolu sözler

nefret dolu sözler nefret dolu sozler kin sözler isyan kin sözleri ...:..Ⴣєт ηєƒяєт єттιм ѕєη∂єη ..:... |!¤*’~``~’*¤!|| WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή ||!¤*’~``~’*¤!| ,-*’^’~*-.,_,.-*~ ¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм ~*-.,_,.-*~’^’*-, »»-(¯`·.·´¯)-> öℓüмє кυуυ кαz∂ıм...∂üşєям!ѕ!η вєη!мℓє
  5. Hüzün Dolu Sözler ( Üzüntülü Sözler )

Hüzün Dolu Sözler ( Üzüntülü Sözler )

hüzün dolu sözler kardeşe sitem dolu sözler üzüntülü üzüntülü aşk sözleri mesajlar hüzün dolu sözler, hüzün dolu mesajlar, hüzün dolu şiirler, hüzün dolu yazılar, üzüntülü sözler, üzüntülü mesajlar, üzgün mesajlar üzgün sözler » Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle gecti yokluğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anlamsız olan her şey beni buldu...

Sayfayı Paylaş