gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

bbg evi :D

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

bbg evi :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BBG... Yarışma Programları

BBG... Yarışma Programları

bbg hakan bbg türkiye yarışmacıları hakan köse türkiye biri bizi gözetliyor Pelin Akat'ın BBG Çocukları Nerede? Pelin AKAT‘ın yurt dışından modelleyip Türk televizyonlarına armağan ettiği Türkiye’nin ilk ve en sıradışı yarışmasından bugüne kadar 100′e yakın genç gelip geçti. Dokun Bana, Ben Evleniyorum, Gelinim Olur musun gibi yarışmaların babasıydı, önderiydi ama diğerlerinin aksine bir...
  2. Reklam cekilen evde aksam olunca yasananlar :D

Reklam cekilen evde aksam olunca yasananlar :D

Siz sıcak evinizde oturmuş televizyon seyrederken televizyon reklamlarının çekildiği evlerde hayat nasıl devam ediyor hiç düşündünüz mü? Düşünmezsiniz tabi... Oysa o evlerde daha sonra ne dramlar yaşanıyor bir bilseniz!... Çünkü çocuklar evde olup biteni babalarına anlatmaya çok meraklıdırlar. "Babaaa bugün bizim evde kim vardı biliyor musun?" "Kim evladım ?..."...
  3. Acil ev ariyoruz :D

Acil ev ariyoruz :D

Kimin icin mi ev ariyoruz ?? Hele siz bir okuyunda anlarsiniz kimin icin oldugunu :D Orta Anadolu köylerinden birinden ötekine gelin götürülürken Kızılırmak'tan geçen gelin alayı köprünün yıkılması üzerine suya dökülmüş, bu arada gelin de kaybolmuştur. Bu çok acıklı olay toplumu öyle etkilemiş ki dalga dalga bütün yurda yayılmıştır. Bu ağıt o acı ile yakılmıştır. Sözü de, ezgisi de...
  4. Ev Yapımı Tshirt Katlama Aleti :D

Ev Yapımı Tshirt Katlama Aleti :D

pratik tshirt katlama, katlama aleti, japon icadı, nedir, nasıl yapılmıştır, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Daha önce ki yazımda japon işi pratik tshirt katlama tekniğini görmüştük.''Yok benim aklım almaz,karıştırırım nereden tutacağımı '' diyorsanız,işte size ev yapımı bir katlama aleti..Nasıl mı yapacaksınız?..Buyrun videoyu izleyin ve artık...
  5. Ev dekorunda 3 D boyutlu duvar kağıtları

Ev dekorunda 3 D boyutlu duvar kağıtları

bu konu; 3 D boyutlu duvar kağıtları,üç boyutlu duvar kağıdı modelleri hakkında bilgi vermekltedir. Eskiden kullanılan duvar boyalarının yerini,temizlik ve kullanım açısından, rahatlık sağlayan duvar kağıtları aldı.Duvar kağıtları temizlik ve kullanımın dışın da eve estetik bir görünüm kazandırmakta.Duvar kağıtları çeşitlerine, henüz ülkemizde daha çok yeni olan 3 D boyutlu duvar kağıdı...

Sayfayı Paylaş