gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bbg melih'e ahlaksız teklif!

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bbg melih bbg melih biyografi pelin akat biyografi pelin akad [​IMG]
    BBG'NİN İLK ŞAMPİYONU MELİH, BİR ERKEK YÖNETMENDEN SEVGİLİSİ OLMASI İÇİN TEKLİF ALMIŞ!

'Arım Balım Peteğim' programına katılan BBG’nin ilk şampiyonu Melih, yaptığı açıklamalarla olay yaratacak. Yaklaşık üç senedir İzmir’de bulunan Melih ' İstanbul'un renkli hayatından kaçtım. 10 dakika içinde İzmir’e gitmeye karar verdim ve her şeyi bırakıp İzmir’e yerleştim” dedi. Eski gösterişli günlerinin aksine sakin bir hayat sürdügünü söyleyen Melih ' İzmir’de bir iş açtım. Bundan sonra şöhreti ve popülerliği tercih etmeyeceğim. Yakında bir aile kurabirim' dedi.Şöhret olduğu ilk dönemde bir çok ahlaksız teklif aldığını belirten Melih ' Çok ünlü bir yönetmen benden sevgilisi olmamı istedi. Ama erkekti. Ofisine gittiğimde cam masasını kırdım. Sosyeteden eşini yeni kaybetmiş çok ünlü bir bayandan da kendisiyle birlikte olmam için boş çek verdi. Ancak kabul etmedim” dedi…

Bbg melih'e ahlaksız teklif! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bbg evi :D

bbg evi :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Teklif

Teklif

Rüyada bir iş teklifini kabul etmek, rüya sahibinin uzun süredir gerçekleştirmeyi planladığı bir işi gerçekleştireceği anlamına gelir
  3. BBG... Yarışma Programları

BBG... Yarışma Programları

bbg hakan bbg türkiye yarışmacıları hakan köse türkiye biri bizi gözetliyor Pelin Akat'ın BBG Çocukları Nerede? Pelin AKAT‘ın yurt dışından modelleyip Türk televizyonlarına armağan ettiği Türkiye’nin ilk ve en sıradışı yarışmasından bugüne kadar 100′e yakın genç gelip geçti. Dokun Bana, Ben Evleniyorum, Gelinim Olur musun gibi yarışmaların babasıydı, önderiydi ama diğerlerinin aksine bir...
  4. Hadise`ye ahlaksız teklif

Hadise`ye ahlaksız teklif

hadise Neredeyse tüm sanatçılara yapılan ahlaksız teklifi sonunda Hadise de aldı.Teklifi ise Azerbaycanlı bir bakanın yaptığı ögrenildi. Hadise’nin, 10 Temmuz’da Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Yeşil Tiyatro’da verdiği konser öncesinde büyük bir skandal yaşandığı ortaya çıktı. Hadise ve ekibi Bakü’deki otellerine vardıklarında Azerbaycanlı bir bakanın oğlu Hadise’ye “Buraya konsere değil...

Sayfayı Paylaş