gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bcg Aşısı Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Bcg Aşısı Nedir ne işe yarar acaba ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bcg Aşısı Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bcg Aşısı Nasıl Yapılır

Bcg Aşısı Nasıl Yapılır

Merhaba kızlar Bcg Aşısı Nasıl Yapılır bilen var mı bu konuda bilgi istiyorum lütfen
  2. Bcg Aşısı nedir nasıl yapılır

Bcg Aşısı nedir nasıl yapılır

Bcg Aşısı Nasıl Yapılır Bcg Aşısı Nasıl Yapılmaktadır Merhaba Melek'ler, halk arasında verem aşısı olarak bildiğimiz Bcg Aşısı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere bu yazımızda yer veriyor ve Bcg Aşısı nasıl yapılır diyen herkesin sorusunu yanıtlıyoruz :) Bcg Aşısı (verem aşısı) deri içerisine verilerek uygulanır. Eskiden ağız yoluyla uygulanırmış ancak bağışıklık oluşturacak kadar...
  3. Bcg Aşısı Hakkında Bilgi

Bcg Aşısı Hakkında Bilgi

Bcg Aşısı Nedir Bcg Aşısı Hakkında Bilgi Bcg aşısı nedir, bcg aşısı nasıl yapılır ve ne işe yarar diyen tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfamızda BCG aşısı hakkında merak edilen tüm bilgileri paylaşıyor ve buyrun arkadaşlar diyoruz:) BCG tüberkülozdan korunabilmek için kullanılan aşıdır. Özellikle çocukları menenjit tüberküloz, milier tüberküloz gibi durumlardan korur....
  4. Td Aşısı Nedir

Td Aşısı Nedir

Td Aşısı Nedir nasıl yapılır bu konuda annelerin bana bilgi vermesini rica ediyorum evet anne melekler Td Aşısı Nedir ?
  5. Mmr Aşısı Nedir

Mmr Aşısı Nedir

Mmr Aşısı Nedir? Arkadaşlar merhaba bir aşı adı duydum da acaba bu bildiğimiz aşılardan birinin tıp adı mı Mmr Aşısı:S

Sayfayı Paylaş