gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebe Krep (17 Ay) Tarifi Resimli yapılışı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebe Krep (17 Ay) Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden aranızda Bebe Krep tarifini bilen varsa yazsın lütfen!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bebe Krep (17 Ay) Tarifi Resimli yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebe Krep

Bebe Krep

Malzemeler 1 çay bardağı süt 1 yumurta 1 su bardağı kepekli un yada tam buğday unu kuru kayısı ve kuru üzüm HazırlanışıYumurta, süt ve unu hiç pütür kalmayacak şekilde mikser yada çırpma teli ile iyice çırpın. Teflon tavaya çok az sıvı yağ sürüp ısıtın. Bir kepçe hazırladığınız hamurdan döküp tavanın tüm dibine yayın.Alt tarafı pişerken siz üst kısmına kayısıları kesip ağız, kuru...
  2. bebe krep

bebe krep

1 çay bardağı süt 1 yumurta 1 su bardağı kepekli un yada tam buğday unu kuru kayısı ve kuru üzüm Yumurta, süt ve unu hiç pütür kalmayacak şekilde mikser yada çırpma teli ile iyice çırpın. Teflon tavaya çok az sıvı yağ sürüp ısıtın. Bir kepçe hazırladığınız hamurdan döküp tavanın tüm dibine yayın. Alt tarafı pişerken siz üst kısmına kayısıları kesip ağız, kuru üzümlerle göz yapın. Alt tarafı...
  3. Bebek Dondurması (12 Ay) Tarifi Resimli yapılışı

Bebek Dondurması (12 Ay) Tarifi Resimli yapılışı

Bebek Dondurması (12 Ay) Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden bebeğim 12 aylık ve ona yedireceğim besin değeri yüksek bir dondurma tarifi verirseniz çok sevinirim.
  4. 17 Aylık Bebek İçin Krep Tarifi Buyrun

17 Aylık Bebek İçin Krep Tarifi Buyrun

bebek için krep bebek krep tarifi Sevgili melekler, yaz sıcaklarında bebeklerinize yedirebileceğiniz 12 aylık bebeklere özel dondurma tarifimizin ardından daha büyük 17 aylık bebekler için doyurucu ve besleyici bir tarifle karşınızdayız :) Bebek krep tarifi .Hemen tarifimize geçiyoruz :) Malzemeler 525 gr un 1 tutam tuz 1 tutam yemek sodası toz şeker 5 yumurta 50 cl süt içine pirinç...
  5. Fırında 2 Sütlü Muhallebi (17 Ay) Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Fırında 2 Sütlü Muhallebi (17 Ay) Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Merhaba bebeğim 17 aylık ve onun için Fırında 2 Sütlü Muhallebi tarifi arıyorum hani şu hem bildiğimiz sütle yapılan hemde hindistan cevizi sütüyle yapılan varya ondan adı 2 sütlü olmuş zaten :) Aranızda Fırında 2 Sütlü Muhallebi (17 Ay) Tarifi bilen varsa lütfen yazsın bana da.

Sayfayı Paylaş