gebe
  1. bebe time

bebe time Forum Okuru

bebe time gebelik testi kullandınızmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bebe time tarafından paylaşıldı.

bebe time diye bir gebelik testi var melekler daha önce bu testi yaparak sonucu kesin öğrendiyseniz bende ona göre bebe time testini alıp denemek istiyorum

bebe time gebelik testi kullandınızmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi

Gebelik testi

Gebelik testi Embryo transferinden 12 gün sonra hasta gebelik testi için yeniden kliniğe çağırılır. Burada ilk önce idrarda daha sonra ise kanda gebelik testi (beta-hCG) yapılır. Kanda yapılan testin sonucuna göre gebelik olup olmadığına karar verilir. Test pozitif olanlar 2 gün sonra yeniden kanda gebelik testi için çağırılır. İki testin sonuçları arasındaki...
  2. Bebe tıme marka gebelik testi?????????

Bebe tıme marka gebelik testi?????????

bebe time gebelik testi bebe time nimo gebelik testi tıme test adetim 2 gün gecikti bebe tıme marka test yaptım ikinci çizgi silik ama çok belirgin çıktı hemen.amaa 3 saat sonrada adet oldum ve diğer aylara göre daha yoğun bi kanama oldu acaba kimyasal gebelikmiydi YA DA BEBE TIME TEST HATALI Bİ TESTMİ KULLANAN VAR MII?
  3. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  4. bebe time marka test

bebe time marka test

arkadaşlar şu an bebe time marka test elimde adetim gecikti testi aldım ama bir damla kahverengi bir akıntı geldi testi yapıp yapmamakta kararsızım sizce ne yapmalıyım
  5. gebelik testi

gebelik testi

Erkek arkadasim adetimin birinci gunu icime bosaldi ve ayni ay icinde bi kac kere daha geri cekilme yontemiyle birlikte olduk 3 gun geciktim test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim pişmanim :((

Sayfayı Paylaş